طرح ویژه دانش‌آموز:

با توجه به ضرورت فعالیت مدارس به صورت غیرحضوری، بسیاری از دانش‌آموزان در سراسر کشور با استفاده از اینترنت و سامانه‌های آموزشی آنلاین، مشغول تحصیل هستند. بر این اساس، بسیاری از خانواده‌ها، معلمان و مسئولین مدارس، نگرانی‌هایی بابت دسترسی دانش‌آموزان به محتواهای نامناسب در فضای اینترنت دارند.

در همین راستا، شاتل موبایل «طرح ویژه دانش‌آموز» را به منظور فراهم کردن محیطی امن برای آموزش و تمرکز دانش‌آموزان عزیز بر محتوای درسی در سراسر کشور فراهم کرده است.

با فعال کردن این طرح، دانش‌آموزان در استفاده از اینترنت سیم‌کارت شاتل موبایل، تنها به سامانه‌های آموزشی دسترسی خواهند داشت. همچنین با غیرفعال کردن این طرح، دسترسی به اینترنت به حالت عادی باز خواهد گشت.

 

با استفاده از کدهای دستوری زیر، می‌توانید این طرح را فعال یا غیرفعال کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در هنگام شماره‌گیری کدهای دستوری، اینترنت سیم‌کارت شما روشن باشد.

فعال کردن طرح:

شماره‌گیری کد دستوری #1*3*4*1*

غیرفعال کردن طرح:

شماره‌گیری کد دستوری #2*3*4*1*

چرا شاتل موبایل؟


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل

نقشه مناطق تحت پوشش شبکه شاتل موبایل