» مشترکین تجاری
شاتل موبایل > مناطق تحت پوشش

شاتل موبایل تلاش می کند گسترده ترین پوشش دهی و خدمات صوت، پیامک و اینترنت همراه را مبتنی بر فناوری های ۴G، ۳G و ۴٫۵G را برای مشترکینش ارائه کند.

 

 

 

این امکان مــجوز دســـترسی موقعیت مکانی از مرورگر را نیاز دارد.

 

شاتل موبایل همواره تلاش می کند گسترده ترین پوشش دهی خدمات صوت، پیامک و اینترنت همراه مبتنی بر فناوری های ۴G، ۳G و ۴٫۵G را برای مشترکینش ارائه کند.

توسعه پرشتاب شبکه های نسل سه و چهار شاتل موبایل ادامه دارد. همواره آخرین نقشه پوشش خدمات باند پهن همراه شاتل موبایل از طریق بخش "مناطق تحت پوشش" وبسایت شاتل موبایل قابل مشاهده می باشد.

به زودی آخرین نقشه پوشش شبکه های شاتل موبایل به تفکیک فناوری های نسل سه و چهار همراه و شبکه اینترنت پرسرعت بیسیم نسل چهار ثابت (TD-LTE) در همین بخش منتشر میشود.

شبکه نسل جدید شاتل موبایل کلیه خدمات ارتباطی خود شامل مکالمه، پیامک و اینترنت پرسرعت همراه را تنها بر بستر تکنولوژی های نسل سوم تلفن همراه (3G) و نسل های بالاتر از آن را به مشترکین خود عرضه می کند. بنابراین جهت دریافت سیگنال های این شبکه ضروری است گوشی تلفن همراه شما حداقل فناوری نسل سوم (3G) در باند فرکانسی 900 مگاهرتز و 4G در باندهای فرکانسی 1800 و 2600 مگاهرتز را پشتیبانی کند.

در گوشی های دو سیم کارت، طبعا لازم است سیم کارت شاتل موبایل در ماژول سیم کارتی قرار گیرد که براساس مدل گوشی قابلیت پشتیبانی از نسل سه و بالاتر را دارد و در تنظیمات گوشی هم خدمات نسل سه و بالاتر برای این ماژول فعال سازی شده باشد.

شهرهای تحت پوشش شبکه 4G/LTE :
تهران، کرج، بوشهر، مشهد، اهواز ، اندیشه، عسلویه، فردیس، شیراز، بندر عباس، کیش، آبادان، ملارد، بندر ماهشهر، نخل تقی، بهبهان، خرمشهر، دزفول، مقاومت
توسعه پرشتاب شبکه 4G/LTE شاتل موبایل در حال انجام است و به زودی شهرها و مناطق بیشتری تحت پوشش این شبکه قرار خواهند گرفت. نقشه مناطق تحت پوشش شبکه 4G/LTE نیز بزودی در همین صفحه در اختیار مشترکین شاتل موبایل قرار خواهد گرفت.

آخرین بروزرسانی: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶