شاتل موبایل > مناطق تحت پوشش

شاتل موبایل تلاش می کند گسترده ترین پوشش دهی و خدمات صوت، پیامک و اینترنت همراه را در بیش از ۲۸۰۰ شهر و روستا مبتنی بر فناوری های ۲.۷۵G، ۲G، ۳G، ۴G و ۴٫۵G را برای مشترکینش ارائه کند. مناطق تحت پوشش شانل موبایل را در بخش زیر جستجو کنید.

 

 

 

این امکان مــجوز دســـترسی موقعیت مکانی از مرورگر را نیاز دارد.
 

 

شاتل موبایل همواره تلاش می کند گسترده ترین پوشش دهی خدمات صوت، پیامک و اینترنت همراه مبتنی بر فناوری های ۲G، ۲.۷۵G، ۳G، ۴G، و ۴٫۵G را برای مشترکینش ارائه کند.

توسعه پرشتاب شبکه های نسل سه و چهار شاتل موبایل ادامه دارد. همواره آخرین نقشه پوشش خدمات باند پهن همراه شاتل موبایل از طریق بخش "مناطق تحت پوشش" وبسایت شاتل موبایل قابل مشاهده می باشد.

به زودی آخرین نقشه پوشش شبکه های شاتل موبایل به تفکیک فناوری های نسل سه و چهار همراه و شبکه اینترنت پرسرعت بیسیم نسل چهار ثابت (TD-LTE) در همین بخش منتشر میشود.

شبکه نسل جدید شاتل موبایل کلیه خدمات ارتباطی خود شامل مکالمه، پیامک و اینترنت پرسرعت همراه را بر بستر تکنولوژی های نسل دو (2G، GPRS و EDGE)، سوم تلفن همراه (3G) ونسل چهار (4G/LTE و 4.5G و بالاتر) را به مشترکین خود عرضه می کند. بنابراین جهت دریافت خدمات باندپهن همراه این شبکه ضروری است گوشی تلفن همراه شما از فناوری نسل سوم (3G) در باندهای فرکانسی 900 و 2100 مگاهرتز و 4G در باندهای فرکانسی 900، 1800 و 2600 مگاهرتز را پشتیبانی کند.

در گوشی های دو سیم کارت، طبعا لازم است سیم کارت شاتل موبایل در ماژول سیم کارتی قرار گیرد که براساس مدل گوشی قابلیت پشتیبانی از نسل سه و بالاتر را دارد و در تنظیمات گوشی هم خدمات نسل سه و بالاتر برای این ماژول فعال سازی شده باشد.

آخرین بروزرسانی: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶