مناطق تحت پوشش

شاتل‌موبایل با ارائه نخستین «سیم‌کارت هوشمند» در کشور، تجربه‌‌ای نوین و متفاوت از شبکه تلفن همراه برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود فراهم کرده است. سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل‌موبایل، با قابلیت اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور، شبکه‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین را به طور مداوم تحلیل و باکیفیت‌ترین شبکه در هر منطقه را به صورت کاملا خودکار و هوشمند برای مشترکین انتخاب می‌کند.
قابلیت «انتخاب دستی شبکه» نیز برای اولین بار توسط شاتل موبایل در کشور پیاده‌سازی شده و مشترکین شاتل موبایل در تمامی استان‌های کشور می‌توانند بدون نیاز به اعمال تنظیمات خاص تنها از طریق کد‌دستوری یا مدیریت حساب اینترنتی خود، شبکه رادیویی مورد نظر خود را از بین سه اپراتور به صورت دستی انتخاب و یا مجددا قابلیت انتخاب هوشمند شبکه را برای سیم کارت خود فعال کنند.

برای مشاهده پوشش دهی نشانی مورد نظر خود را روی نقشه پیدا کنید:

 

bullet شاتل موبایل همواره تلاش می کند گسترده ترین پوشش دهی خدمات صوت، پیامک و اینترنت همراه مبتنی بر فناوری های ۲G، ۲.۷۵G، ۳G، ۴G، و ۴٫۵G را برای مشترکینش ارائه کند.

bullet توسعه پرشتاب شبکه های نسل سه و چهار شاتل موبایل ادامه دارد. همواره آخرین نقشه پوشش خدمات باند پهن همراه شاتل موبایل از طریق بخش "مناطق تحت پوشش" وبسایت شاتل موبایل قابل مشاهده می باشد.

bullet همواره آخرین نقشه پوشش شبکه های شاتل موبایل در سراسر کشور در همین صفحه به‌روزرسانی می‌شود.

bullet شبکه نسل جدید شاتل موبایل کلیه خدمات ارتباطی خود شامل مکالمه، پیامک و اینترنت پرسرعت همراه را بر بستر تکنولوژی های نسل دو (2G، GPRS و EDGE)، سوم تلفن همراه (3G) ونسل چهار (4G/LTE و 4.5G و بالاتر) را به مشترکین خود عرضه می کند.

آخرین بروزرسانی: ۵ تیر ۱۴۰۰