جشنواره‌ها

جشنواره‌های شاتل موبایلی

با شرکت در جشنواره‌های شاتل‌موبایل می‌توانید از جایزه‌های ویژه‌ای مثل اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و شارژ رایگان بهره‌مند شوید، از تخفیف‌های ویژه برای خرید سیم‌کارت و مودم باخبر شوید و در قرعه‌کشی‌های متنوع شاتل‌موبایل با جوایز ارزشمندی مثل گوشی و پلی استیشن و … شانس برنده شدن داشته باشید.

تازه‌ترین‌ها

https://shatelmobile.ir/assets/media/2021/10/000718-SHM-MRK3-565.383.jpg
به خودت آیفون۱۳ هدیه بده!
ویژه مشترکین فعلی

شاتل موبایل فرصتی فراهم کرده تا برای فعالیت های خود در شبکه شاتل موبایل به ازای هر ۱۰۰۰ تومان پرداخت در خرید سیم‌کارت، مودم، شارژ و بسته اینترنت، یک امتیاز و یک شانس برای شرکت در قرعه کشی آیفون۱۳ دریافت کنید.

https://shatelmobile.ir/assets/media/2021/10/000718-SHM-MRK-fall-565.383.jpg
هر هفته؛ بزن به هدف و جایزه بگیر!
ویژه مشترکین فعلی

پاییز ۱۴۰۰ در جشنواره شاتل موبایل شرکت کنید و هر هفته مکالمه، اینترنت همراه و اینترنت ADSL هدیه بگیرید. برای شرکت در این جشنواره کافیست میزان مصرف مکالمه و اینترنت شما در طول هفته به حد نصاب تعیین شده برسد.

https://shatelmobile.ir/assets/media/2021/09/000617-SHM-MRK-383.565.jpg
اولین سیم‌کارت خود را هوشمند انتخاب کنید

اولین سیم‌کارت خود را هوشمند انتخاب کنید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل همیشه بهترین آنتن را برای شما انتخاب می کند. در صورتی که برای اولین بار قصد خرید سیم‌کارت دارید و پیش از این هیچ سیم‌کارتی در هیچ یک از اپراتورهای تلفن همراه کشور به نام شما ثبت نشده است، در طرح ویژه شاتل موبایل برای سیم‌کارت‌اولی‌ها با خرید سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل شامل شماره عادی، رُند و یا شماره تاریخ تولد، علاوه بر بسته آغازین سیم‌کارت، بسته رایگان سه ماهه نیز از شاتل موبایل هدیه بگیرید.

جشنواره‌های قدیمی‌تر