جشنواره‌ها

جشنواره‌های شاتل موبایلی

با شرکت در جشنواره‌های شاتل‌موبایل می‌توانید از جایزه‌های ویژه‌ای مثل اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و شارژ رایگان بهره‌مند شوید، از تخفیف‌های ویژه برای خرید سیم‌کارت و مودم باخبر شوید و در قرعه‌کشی‌های متنوع شاتل‌موبایل با جوایز ارزشمندی مثل گوشی و پلی استیشن و … شانس برنده شدن داشته باشید.

تازه‌ترین‌ها

https://shatelmobile.ir/assets/media/2022/04/010115-SHM-MRK-RAMADAN-648.jpg
هر هفته؛ یک آیفون!

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، شاتل‌موبایل هر هفته با برگزاری قرعه کشی به مشترکین فعال خود آیفون جایزه می دهد. در این جشنواره که تا پایان بهار ادامه دارد همه مشترکین فعلی و جدید شاتل موبایل می توانند برای فعالیت‌های خود در شبکه شاتل‌موبایل به ازای هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش یک امتیاز در قرعه‌کشی های هفتگی دریافت کنند و شانس خود را برای برنده شدن آیفون افزایش دهند.

https://shatelmobile.ir/assets/media/2022/02/001116-SHM-MRK-QATAR-648.jpg
با شاتل موبایل به سفر قطر کنید!

شاتل‌موبایل فرصتی فراهم کرده تا برای فعالیت‌های خود در شبکه شاتل‌موبایل به ازای هر ۱۰۰۰ تومان پرداخت برای خرید شارژ، بسته اینترنت، سیم‌کارت و یا مودم یک امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی کمک هزینه ۳۰ میلیون تومانی سفر به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دریافت کنید.

https://shatelmobile.ir/assets/media/2022/02/001123-SHM-MRK-referral-648.jpg
یه دوستی خوب، یه پیشنهاد هوشمندانه

با دعوت از دوستانتان به شاتل موبایل، ۲۰ هزار تومان اعتبار از شاتل موبایل هدیه بگیرید و ۲۰ هزار تومان اعتبار به آنها هدیه دهید.

https://shatelmobile.ir/assets/media/2022/01/001116-SHM-MRK-winter-648.jpg
جشنوراه شاتل موبایل تمدید شد…

برای شرکت در این جشنواره کافیست میزان مصرف مکالمه و اینترنت شما در طول هفته به حد نصاب تعیین شده برسد تا در هفته بعدی بدون قرعه‌کشی از شاتل موبایل مکالمه، اینترنت همراه و اینترنت ADSL هدیه بگیرید.

جشنواره‌های قدیمی‌تر