جشنواره‌ها

جشنواره‌های شاتل موبایلی

با شرکت در جشنواره‌های شاتل‌موبایل می‌توانید از جایزه‌های ویژه‌ای مثل اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و شارژ رایگان بهره‌مند شوید، از تخفیف‌های ویژه برای خرید سیم‌کارت و مودم باخبر شوید و در قرعه‌کشی‌های متنوع شاتل‌موبایل با جوایز ارزشمندی مثل گوشی و پلی استیشن و … شانس برنده شدن داشته باشید.

تازه‌ترین‌ها

https://shatelmobile.ir/assets/media/2021/09/000617-SHM-MRK-383.565.jpg
اولین سیم‌کارت خود را هوشمند انتخاب کنید

اولین سیم‌کارت خود را هوشمند انتخاب کنید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل همیشه بهترین آنتن را برای شما انتخاب می کند. در صورتی که برای اولین بار قصد خرید سیم‌کارت دارید و پیش از این هیچ سیم‌کارتی در هیچ یک از اپراتورهای تلفن همراه کشور به نام شما ثبت نشده است، در طرح ویژه شاتل موبایل برای سیم‌کارت‌اولی‌ها با خرید سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل شامل شماره عادی، رُند و یا شماره تاریخ تولد، علاوه بر بسته آغازین سیم‌کارت، بسته رایگان سه ماهه نیز از شاتل موبایل هدیه بگیرید.

https://shatelmobile.ir/assets/media/2021/07/000525-SHM-MRK-PS5-565.383.jpg
PS5؛ جایزه جشنواره تابستانی شاتل موبایل

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که برای اولین بار در ایران از سیم‌کارت هوشمند با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک رونمایی کرده است. سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، بهترین و باکیفیت‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE را در هر منطقه انتخاب و تجربه متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود خلق می‌کند.

https://shatelmobile.ir/assets/media/2021/07/000525-SHM-MRK-MODEM-565.383.jpg
مودم4.5G/4G زایکسل همراه با ۵۲ گیگابایت اینترنت هدیه

با مودم 4.5G/4G زایکسل شاتل موبایل به همراه سیم کارت هوشمند شاتل موبایل بهترین سرعت اینترنت را تجربه کنید. مودم رومیزی زایکسل مدل ۴۵۰۶ یکی از پیشرفته ترین مودم های LTE موجود در بازار است. این مودم از چیپست HiSilicon LTE Cat6 بهره می‌برد که امکان استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت مبتنی بر نسل 4.5 را برای کاربر ممکن میکند ضمن انکه از وای فای ۲.۴ و ۵ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند.

https://shatelmobile.ir/assets/media/2021/07/000525-SHM-MRK-referral565.383.jpg
دوستت رو با ما دوست کن!
ویژه مشترکین فعلی

با دعوت از دوستانتان برای خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، ۲۰ هزار تومان اعتبار از شاتل موبایل هدیه بگیرید و یک سال مکالمه درون‌شبکه رایگان به آنها هدیه دهید. کافی است از طریق یکی از روش های زیر لینک "دعوتنامه اختصاصی خودتان" را برای دوستانتان بفرستید تا با هر خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت شاتل موبایل توسط دوستانتان، ۲۰ هزار تومان اعتبار هدیه دریافت کنید.

جشنواره‌های قدیمی‌تر