با خرید شماره‌های رند سیم‌‌کارت‌های شاتل موبایل

ستاره باش!

 

 

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که با ارائه «سیم کارت هوشمند» برای اولین بار در ایران، تجربه‌ متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم کارت‌های خود فراهم آورده است.

سیمکارت‌ هوشمند شاتل موبایل، با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک، همیشه بهترین و با کیفیت ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE تلفن همراه را در هر منطقه انتخاب می‌کند.

شاتل موبایل شماره‌های رند و خوش‌آهنگ خود را با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و پوشش سراسری 3G و 4G در هشت دسته‌بندی قیمتی یک ستاره تا هشت ستاره از لحاظ زیبایی شماره (رند بودن) و محتوای بسته تخصیص شده به شیوه‌ای نوین و بدون حراج در اختیار متقاضیان قرار داده است.

برای خرید شماره‌های رند شاتل‌ موبایل به همراه بسته‌های یک‌ماهه، روی بسته موردنظر کلیک کنید:


 

انتخاب شماره رند و خرید سیم‌ کارت

 

روش‌های انتخاب شماره و خرید شماره‌های رند شاتل موبایل:

  • به فروشگاه اینترنتی شاتل موبایل مراجعه کنید.
  • به یکی از ۱۳۰۰ نماینده منتخب شاتل موبایل مراجعه کنید (برای مشاهده فهرست نشانی نمایندگان کلیک کنید).
  • با شماره تلفن ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید و سیم‌کارت با شماره رند شاتل موبایل خود را درب منزل تحویل بگیرید.
  • عبارت R را به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ پیامک کنید تا کارشناسان ما برای انتخاب شماره رند شاتل موبایل و ارسال سیم‌کارت به درب منزل‌تان با شما تماس بگیرند.

 

* فعال‌سازی بسته‌‌های تخصیص داده شده به این سیم‌کارت‌ها از لحظه ثبت‌نام صورت گرفته و اعتبار زمانی این بسته‌ها ۳۰ روز پس از ثبت‌نام خواهد بود.

 برای خرید شماره های عادی شاتل موبایل به همراه هدایای ویژه، می‌توانید اینجا کلیک کنید

 

آیا می‌دانستید؟
در صورت استفاده از اینترنت سیم‌کارت شاتل موبایل، می‌توانید بدون نیاز به خرید اشتراک، از تماشای به‌روزترین فیلم‌ها و سریال‌های ایران و جهان در نماوا لذت ببرید.

 

صفحات مرتبط:

نقشه مناطق تحت پوشش

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.