با خرید شماره‌های رند سیم‌‌کارت‌های شاتل موبایل

ستاره باش!

 

شماره‌های رُند و مرتب شاتل موبایل بدون حراج

 

شاتل موبایل شماره‌های رند و خوش‌آهنگ خود را با پیش‌شماره 0998 و پوشش سراسری 3G و 4G در سه دسته‌بندی قیمتی یک ستاره، دو ستاره و سه ستاره از لحاظ زیبایی شماره (رند بودن) و محتوای بسته تخصیص شده به شیوه‌ای نوین و بدون حراج در اختیار متقاضیان قرار داده است.

برای خرید شماره‌های رند شاتل‌ موبایل به همراه بسته‌های یک‌ماهه، روی بسته موردنظر کلیک کنید:

بسته یک ستارهبسته دوستارهبسته سه ستاره

 

روش‌های انتخاب شماره و خرید شماره‌های رند شاتل موبایل:

  • به فروشگاه اینترنتی شاتل موبایل مراجعه کنید.
  • به یکی از 1300 نماینده منتخب شاتل موبایل مراجعه کنید (برای مشاهده فهرست نشانی نمایندگان کلیک کنید).
  • با شماره تلفن 09981000000 تماس بگیرید و سیم‌کارت با شماره رند شاتل موبایل خود را درب منزل تحویل بگیرید.
  • عبارت R را به شماره 09981000000 پیامک کنید تا کارشناسان ما برای انتخاب شماره رند شاتل موبایل و ارسال سیم‌کارت به درب منزل‌تان با شما تماس بگیرند.

 

* فعال‌سازی بسته‌‌های تخصیص داده شده به این سیم‌کارت‌ها از لحظه ثبت‌نام صورت گرفته و اعتبار زمانی این بسته‌ها 30 روز پس از ثبت‌نام خواهد بود.

 

شاتل موبایلی شو؛ مقرو‌ن‌به‌صرفه‌ترین شو!

تا پیش از این شاتل موبایل با عرضه اقتصادی‌ترین تعرفه‌های مکالمه و پیامک داخل و خارج شبکه، بسته‌های ترکیبی، سرویس نوآورانه انتقال‌مانده بسته اینترنت به دوره بعد و تعرفه ویژه مصرف آزاد، تلاش کرده بود مقرون‌به‌صرفه‌ترین خدمات ارتباطی تلفن همراه را به مشترکین خود ارائه کند و در این راستا به تازگی اقدام به معرفی بسته‌های اینترنت مبتنی بر موقعیت «شاتل موبایل پلاس» برای اولین بار در ایران کرده بود.

شاتل موبایل پلاس، سرویس جدید و نوآورانه شاتل موبایل است که بر اساس آن تمامی مشترکین سیم‌کارت‌‌های این اپراتور تلفن همراه می‌توانند با حضور در صدها شهر و دهستان کشور که علامت «+» روی گوشی تلفن همراه آنان و درکنار نام Shatel Mobile به عنوان سرویس‌دهنده‌ی خدمات سیم‌کارت نمایش داده می‌شود، از بسته‌های اینترنت مقرون‌به‌صرفه شاتل موبایل پلاس استفاده کنند.

 

یک روزه

۲۱،۰۰۰ تومان

> ۷ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #6*1*2*1

خرید

هفت روزه

۱۳،۰۰۰ تومان

> ۳.۵ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #6*2*2*1

خرید

هفت روزه

۶۰،۰۰۰ تومان

> ۲۰ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #7*2*2*1

خرید

یک ماهه

۲۱،۰۰۰ تومان

> ۶ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #6*3*2*1

خرید

سه ماهه

۳۰،۰۰۰ تومان

> ۸ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #2*4*2*1

خرید

 

 

شاتل موبایل تابستان ۹۸ را با مجموعه‌ای از طرح‌های متنوع و همچنین برگزاری قرعه‌کشی‌های هیجان‌انگیز هفتگی برای مشترکین جدید و قدیمی خود آغاز کرده و هدایای جذابی را برای آن‌ها در نظر گرفته است.

 

شاتل موبایلی شو؛ ۱۰ برابری شو!

در طرح ۱۰ برابری شو، هر خرید شارژ و یا بسته اینترنت همراه برای سیم‌کارت شاتل موبایل، در یک قرعه‌کشی که هر دو هفته یک بار برگزار می‌شود شرکت داده خواهد شد. جایزه این قرعه‌کشی در هر نوبت و برای ۱۰ نفر، مبلغی معادل ۱۰ برابر میزان شارژ یا بسته‌ای است که در آن خرید از شاتل موبایل تهیه شده است.

گفتنی است، تمامی خریدهای شما از ۳ تیر تا ۲۴ شهریور ۹۸ به طور جداگانه و در بازه‌های زمانی دو هفته‌ای ثبت و در قرعه‌کشی ۱۰ برابری شوی شاتل موبایل شرکت داده خواهند شد.

به یاد داشته باشید تعداد خریدهای بیشتر، شانس شما را در قرعه‌کشی افزایش داده و شما متناسب با میزان شارژ یا بسته خریداری شده در آن خرید، ۱۰ برابر جایزه دریافت خواهید کرد.

برای مشاهده روش های خرید شارژ و بسته‌های سیم‌کارت‌های شاتل موبایل اینجا را کلیک کنید.

 

شاتل موبایلی شو؛ میلیونر شو!

در طرح میلیونر شو، تمامی مشترکین قدیمی و جدید شاتل موبایل، بر اساس جدول زیر امتیاز کسب کرده و هر دو هفته یکبار با برگزاری یک قرعه‌کشی از شاتل موبایل جایزه میلیونی دریافت می‌کنند.

در قرعه‌کشی میلیونر شو، شما می‌توانید برنده خوش شانس ۱۰ میلیون ریال هدیه باشید. لازم به ذکر است که فرصت کسب امتیاز در این قرعه‌کشی‌ها از ۱۰ تیر تا ۳۱ شهریور بوده و قرعه‌کشی آن هر دو هفته یک بار برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، تنها مکالمه خارج‌شبکه خروجی و اینترنت مصرفی از طریق بسته‌های خریداری شده (و نه هدیه) یا مصرف به صورت تعرفه آزاد مشمول کسب امتیاز در این قرعه‌کشی می‌شود.

همچنین برای امتیاز مربوط به مصرف اینترنت، هدیه شاتل موبایل پلاس بسته‌های اینترنت شاتل موبایل که توسط مشترک خریداری شده باشند نیز مشمول کسب امتیاز این قرعه‌کشی می‌شود.

همچنین برای خرید شماره های عادی شاتل موبایل به همراه هدایای ویژه، می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

 

انتخاب شماره و خرید سیم‌ کارت

 

 


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

نقشه مناطق تحت پوشش

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل