روش‌های خرید شارژ و بسته‌ های اینترنتی

شاتل‌موبایل با ایجاد روش‌های متنوع خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی از طریق کدهای دستوری، وبسایت شاتل موبایل و اپلیکیشن شاتل موبایل من این امکان را فراهم کرده است تا مشترکین بتوانند در هر شرایط زمانی و مکانی به راحتی نسبت به خرید شارژ و بسته‌ های اینترنتی همراه شاتل موبایل اقدام کنند و از خدمات و محصولات منحصر به فرد این اپراتور سراسری تلفن همراه لذت ببرند.

شما می‌توانید برای خرید شارژ شاتل‌ موبایل و بسته‌ های اینترنتی مقرون‌به‌صرفه به یکی از روش‌های زیر عمل کنید:

روش‌های خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی

  • شماره‌گیری کد دستوری #1* از خطوط شاتل موبایل: از طریق این کد دستوری می‌توانید مانده اعتبار و بسته‌های خود را مشاهده کنید، شارژ یا بسته‌‌های اینترنتی بخرید و از پیشنهادات ویژه شاتل موبایل مطلع شوید.
  • شماره‌گیری کد دستوری #7* از خطوط شاتل موبایل: از طریق این کد دستوری می‌توانید به صورت مستقیم سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل خود را شارژ کرده و بسته‌های اینترنتی خریداری کنید.
  • شماره‌گیری کد دستوری #780* از کلیه خطوط: از طریق این کد دستوری می‌توانید به صورت مستقیم سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل خود را شارژ و بسته‌های اینترنتی خریداری کنید.
  • شماره‌گیری کد دستوری #500* از کلیه خطوط: از طریق این کد دستوری می‌توانید به صورت مستقیم سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل خود را شارژ و بسته‌های اینترنتی خریداری کنید.
  • شماره‌گیری کد دستوری #724* از کلیه خطوط: از طریق این کد دستوری می‌توانید به صورت مستقیم سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل خود را شارژ و بسته‌های اینترنتی خریداری کنید.
  • شماره‌گیری کد دستوری #789* از کلیه خطوط: از طریق این کد دستوری می‌توانید به صورت مستقیم سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل خود را شارژ و بسته‌های اینترنتی خریداری کنید.
  • شماره‌گیری کد دستوری #733* از کلیه خطوط: از طریق این کد دستوری می‌توانید به صورت مستقیم سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل خود را شارژ و بسته‌های اینترنتی خریداری کنید.