شاتل موبایل > درباره ما

about


شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل موبایل؛ "عضو جدید" خانواده بزرگ شاتل است. این برند به عنوان نخستین اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه کشور در گروه Full MVNO و همچنین ارائه کننده خدمات نسل چهارم شبکه همراه (TD-LTE) در باند فرکانسی 2600 مگاهرتز وارد بازار خدمات ارتباطی همراه کشور می‌شود.
شاتل موبایل، خدمات ارتباطی ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به مشتریان خود ارائه و آنها را با یکدیگر یکپارچه سازی می کند و از طریق آمیختن این خدمات با تجربه هایی از دنیای واقعی برای مشترکینش ارزش آفرینی خواهد کرد.
عرضه سیم کارت های شاتل موبایل به بازار، آغاز یک "تغییر بزرگ و ادامه دار" برای خانواده شاتل به منظور تبدیل شدن به یک بازیگر چهاروجهی در بازار ارتباطات ایران خواهد بود.
شاتل موبایل تنها شش ماه پس از صدور پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه (Full MVNO) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در تاریخ 10 اسفند ماه 1395، با طراحی، آماده‌سازی، پیاده‌سازی و یکپارچه‌سازی کلیه موارد فنی هسته شبکه تلفن همراه با قابلیت همگرایی خدمات ثابت و سیار (FMC)، در تاریخ 11 شهریور ماه 1396 به عنوان نخستین اپراتور حقیقی نوع اول تلفن همراه کشور وارد بازار ارتباطات کشور شده است.
vision

چشم‌انداز

چشم انداز ما آسان و لذت‌بخش کردن زندگی مشتریان است.

ماموریت ما

این است تا با ارائه خدمات هوشمندانه، راهکارهای خلاقانه، محصولات نوآورانه و تجربیات سرگرم‌کننده آسان از دنیای حقیقی و مجازی، زندگی مشتریانمان را لذت‌بخش‌تر می‌کنیم.

ارزش‌های کلیدی ما در شاتل موبایل

ارزش های برند شاتل موبایل شامل نوآوری و ارائه خدمات مدرن، شفافیت، سادگی و چابکی در ارائه خدمات، اهمیت و پاسخگویی به نیازهای مشتری می باشد.