شاتل موبایل > راهنمای خرید آنلاین سیم کارت و مودم

برای ثبت نام سیم کارت و مودم به صورت آنلاین می بایست در وبسایت شاتل موبایل روی لینک “ثبت نام و خرید” کلیک کنید و یا به نشانی https://my.shatelmobile.ir مراجعه نمایید، با ورود به این آدرس، صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود:

با انتخاب گزینه “به شاتل موبایل بپیوندید” به صفحه خرید سیم‌کارت منتقل خواهید شد. در این صفحه شما می‌بایست دکمه “سیم‌کارت/مودم همراه ۳G/4G” را مطابق شکل زیر کلیک کنید.

در صفحه بعد از آن از بین دو گزینه “سیم کارت” و “سیم کارت + بسته مودم همراه” را مطابق شکل زیر و براساس نیازتان یکی را انتخاب نمایید.

 

در مرحله بعد اطلاعات هویتی‌تان از شما خواسته می شود. لطفا در این بخش اطلاعات هویتی خود را مطابق با آنچه در اسناد هویتی شما مثل: کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه و … آمده است را وارد نمایید. :

 • د رابتدا کدملی را وارد نمایید.
 • تاریخ تولدتان را از روی تقویم انتخاب کنید. دقت کنید که براساس قوانین، افراد زیر ۱۸ سال می بایست براساس اطلاعات والدین خود، نسبت به تکمیل ثبت نام اقدام نمایند.
 • نام تان را مطابق با آنچه در کارت ملی تان آمده است به همراه پسوند و پیشوند مندرج، و با حروف فارسی وارد نمایید.
 • نام خانوادگی کامل تان را مطابق با آنچه در کارت ملی تان آمده است به همراه پسوند و پیشوند و با حروف فارسی  وارد نمایید.
 • سپس روی دکمه “اعتبار سنجی داده ها ” کلیک کنید.

در این مرحله چک می شود که آیا اطلاعات شما قبلا در سیستم تعریف شده است یا خیر:

 • چنانچه اطلاعات هویتی شما قبلا در سیستم تعریف نشده باشد:

در این حالت لازم است اطلاعات تکمیلی همراه با نشانی دقیق پستی تان را برای ارسال محصول (سیم کارت، مودم و …) وارد کنید :

 

 • نام پدر تان را مطابق با آنچه در کارت ملی تان آمده است، با حروف فارسی و به همراه پسوند و پیشوند وارد نمایید.
 • یک شماره تلفن همراه دیگر (غیر شاتل موبایل) را وارد نمایید. توجه داشته باشید که در زمان ورود این شماره تلفن، می بایست شماره را بدون وارد کردن صفر اول آن وارد نمایید.
 • در بخش بعدی باید نشانی پستی محل سکونت خود را وارد نمایید.
 • کد پستی محل سکونت تان را می بایست بصورت کامل و با ۱۰ رقم وارد شود.
 • درصورتیکه نشانی محل سکونت و نشانی محل تحویل گرفتن محصولات شاتل موبایل تان یکسان می باشد، می توانید از گزینه‌ی “کپی شود” در بخش دریافت آدرس جهت ارسال، استفاده کنید.
 • در نهایت روی دکمه “تایید اطلاعات” کلیک کنید.

در مرحله بعد اگر شما مشترک خدمات اینترنت ثابت شاتل هستید کد اشتراک و کد ملی دارنده اشتراک شاتلی را وارد کنید و سپس دکمه افزودن را کلیک کنید. در غیر این صورت اگر مشترک خدمات اینترنت ثابت شاتل (DSL) نیستید دکمه ادامه را مطابق شکل زیر کلیک کنید:

در مرحله بعد شما وارد صفحه ای می شوید که می توانید سیم کارت خود را در قالب بسته های آغازین متنوع شاتل موبایل انتخاب کنید:

 

 

در مرحله بعد شما وارد صفحه ای می شوید که می توانید شماره اختصاصی خود را با پیش شماره ۰۹۹۸ با کد یک را انتخاب کنید:
توجه : شما می توانید شماره مورد نظر خود را در قسمت مشخص شده جستجو نمایید و در صورت موجود بودن شماره آن را انتخاب نمایید. برای جستجو شماره به موارد زیر دقت نمایید:

  1. پیش شماره شاتل موبایل ۰۹۹۸ می باشد و در حال حاضر تنها رنج ۱۰ در دسترس می باشد.
  2. شما می توانید جهت جستجوی بخشی از شماره، پس از وارد نمودن ۹۹۸۱۰  از کاراکتر”_” استفاده نمایید. به عنوان مثال برای پیدا کردن شماره های آزادی که به ۱۰۳۰ آغاز میشوند لازم است عبارت ___۹۹۸۱۰۳۰ را جستجو کرده و در پایان روی علامت جستجو کلیک کنید.

 

پس از مشخص شدن شماره مورد نظر، جهت ادامه فرآیند روی علامت مربوطه بالا  کلیک کنید.

بعد از این مرحله، یک پیش فاکتور براساس سفارش انجام گرفته، به شما نمایش داده میشود که لازم است در گام بعدی نسبت به پرداخت آنلاین آن اقدام کنید.

بدین منظور روی دکمه “پرداخت از طریق درگاه بانکی” کلیک کنید و مبلغ مورد نظر را با استفاده از شماره کارت بانکی معتبر، رمز پرداخت اینترنتی، تاریخ انقضای کارت و CVV2 مستقیما از طریق درگاه پرداخت بانکی، پرداخت نمایید.

 1. بعد از پرداخت کامل مبلغ سفارش، تاییدیه پرداخت همراه با شماره سفارش به شما نمایش داده می شود و پروسه آماده سازی و تحویل سریع محصول مورد نظر شما آغاز می شود. دقت کنید مطابق مقررات، در زمان مراجعه مامور پست برای تحویل سیم کارت (یا مودم به همراه سیم کارت) و تکمیل ثبت نام، لازم است شخص متقاضی به همراه اصل و تصویر کارت ملی خود در آدرس ذکر شده در فرم ثبت نام حضور داشته باشد.
 • توجه داشته باشید، در صورت عدم پرداخت، سفارش شما لغو خواهد شد .

امیدواریم از تجربه سریع و آسان ثبت نام و خرید آنلاین شاتل موبایل لذت برده باشید. سفارش شما تا ۷۲ ساعت کاری به دست شما می رسد.