ویژه شاتلی‌ها

 

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری 3G و 4G، در کنار کلیه خدمات، مزایا و طرح‌های تشویقی ویژه‌ای که به متقاضیان و مشترکین خود ارائه می‌دهد، برای مشترکین ADSL شاتل نیز مزایای منحصر به فردی را در نظر گرفته است.

 

FMC

شاتل برای اولین بار در کشور سرویس ترکیبی و همگرای موبایل و ADSL2+ را با نام اختصاصی (FMC (Fixed-Mobile Convergence به کاربران اینترنت پرسرعت در سراسر کشور ارایه می‌کند. با خرید این سرویس برای اولین بار، مشترکین می‌توانند اینترنت +ADSL2 شاتل با سرعت تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه، سیم‌کارت نسل چهارم (4G) شاتل موبایل با ترافیک اینترنت همراه و مکالمه و پیامک درون‌شبکه را با مقرون‌به‌صرفه‌ترین قیمت دریافت کنند. همچنین مشترکین FMC با تهیه بسته‌های افزایشی این سرویس، علاوه بر اینترنت همراه، اینترنت ثابت و پیامک و مکالمه درون شبکه، از مکالمه و پیامک خارج شبکه نیز بهره‌مند می‌شوند. از این رو، سرویس FMC توانسته به همه نیازهای ارتباطی کاربران شامل اینترنت همراه، اینترنت ثابت، پیامک و مکالمه به صورت هم‌زمان پاسخ ‌دهد.

 

مشاهده و خرید سرویس FMC

 

تخفیفات ویژه شاتلی‌ها

سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به همراه بسته‌های آغازین متنوعی به بازار عرضه می‌شوند که بر اساس نیاز مشترکین شامل دقایق مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و خدمات محتوایی مختلف هستند. در صورتی که متقاضیان سیم‌کارت‌های شاتل موبایل داراری اشتراک ADSL شاتل باشند، با ورود شماره اشتراک شاتل خود و خرید بسته‌های آغازین ویژه شاتلی‌ها می‌توانند علاوه بر اینترنت هدیه بیشتر، ۲ گیگابایت اینترنت ADSL به مدت ۷ روز نیز دریافت کنند.

 

خرید بسته‌های ویژه شاتلی‌ها

 

باشگاه مشتریان شاتل

در این طرح کلیه مشترکین ADSL شاتل با خرید سیم‌کارت شاتل‌موبایل و به ازای فعالیت‌هایی از قبیل فعال‌سازی سیم‌کارت، فعال‌سازی مودم‌های شاتل موبایل، خرید شارژ و بسته‌های افزایشی سیم‌کارت شاتل موبایل، هدیه روز تولد و سالگرد عضویت، امتیاز دریافت می‌کنند که متناسب با این امتیازات کسب شده جوایزی به آنها تعلق می‌گیرد.

 

راهنمای کسب امتیاز باشگاه مشتریان

 

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

یک‌سال اشتراک رایگان در مای‌اپس

خدمات اختصاصی محتوا و سرگرمی