شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که برای اولین بار در ایران از سیم‌کارت هوشمند با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک رونمایی کرده است.

سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، بهترین و باکیفیت‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE را در هر منطقه انتخاب و تجربه متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود خلق می‌کند.

 

چه شاتل موبایلی هستید و چه قصد خرید سیم کارت هوشمند شاتل موبایل را دارید در جشنواره جدید شاتل موبایل، از ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ تا پایان خرداد می توانید با هر تراکنش امتیاز بگیرید و در قرعه‌کشی آیفون ۱۲ شرکت کنید.

در این جشنواره با هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش، یک امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت. هر امتیاز، یک شانس در قرعه‌کشی است و هر فرد به تعداد امتیازات جمع‌آوری شده، شانس برنده شدن در این قرعه‌کشی را خواهد داشت. میزان امتیاز کسب شده از طریق پیامک به صورت هفتگی به مشترکین اطلاع رسانی خواهد شد.

فقط تا پایان بهار فرصت دارید تا با انجام تراکنش های بیشتر، امتیاز بیشتری جمع کنید و شانس خود را برای برنده شدن آیفون ۱۲ بالا ببرید.

آیا می‌دانستید؟
در صورت استفاده از اینترنت سیم‌کارت شاتل موبایل، می‌توانید بدون نیاز به خرید اشتراک، از تماشای به‌روزترین فیلم‌ها و سریال‌های ایران و جهان در نماوا لذت ببرید.


چرا شاتل موبایل؟

 


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.