شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش 3G و 4G/LTE در سراسر کشور با پیش‌شماره 0998 و کد یک است که برای نخستین بار در ایران، فناوری نوآورانه «سیم‌کارت هوشمند» را به بازار ارتباطی کشور معرفی کرده که بر اساس آن، سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل با تحلیل آنتن های موجود در محدوده محل حضور مشترک، بهترین آنتن و پوشش شبکه را به طور خودکار برای وی انتخاب می‌کند.

از سیم‌کارت شاتل موبایل استفاده کن و به راحتی جایزه ببر!

با خرید و فعال‌سازی و همچنین استفاده روزمره از سیم‌کارت و مودم شاتل موبایل، برنده جایزه شوید. تا پایان سال 1399 با خرید و فعال‌کردن سیم‌کارت و مودم، خرید شارژ و بسته و نصب و ورود به اپلیکیشن «شاتل موبایل من»، به سادگی امتیاز بگیرید و هر ماه در قرعه‌کشی 5 جایزه 1 میلیونی شرکت کنید.

انتخاب شماره و خرید سیم‌‌کارت

روش های خرید شارژ و بسته

نصب اپلیکیشن

شانس خود را چند برابر کنید!

در صورتی که در جشنواره «دعوت از دوستان» نیز شرکت کرده و دوستان شما با استفاده از لینک اختصاصی شما سیم‌کارت شاتل موبایل خریده و فعال کرده باشند، به هر مقدار که دوستانتان امتیاز دریافت کنند، امتیاز شما نیز افزایش خواهد یافت.

شرایط جشنواره:

  • قرعه‌کشی مربوط به هر ماه، در ابتدای ماه بعد انجام شده و نام برندگان در همین صفحه و شبکه­‌های اجتماعی شاتل موبایل اطلاع‌رسانی خواهد شد.
  • در همه قرعه‌کشی‌های این جشنواره، مجموع امتیازات هر مشترک از روز اول جشنواره محاسبه می‌شود و امتیازهای قبلی از بین نمی‌رود. در نتیجه مشترکینی که هرچه زودتر و بیشتر امتیاز دریافت کنند، در قرعه‌کشی شانس بیشتری خواهند داشت.
  • با کسب امتیاز بیشتر، شانس برنده شدن در قرعه‌کشی نیز افزایش خواهد یافت.
  • امکان برنده شدن شرکت‌کنندگان در دوره­‌های مختلف قرعه‌کشی وجود دارد و ممکن است یک فرد، دو یا چند بار در این قرعه‌کشی‌­ها برنده شود.

درباره شاتل موبایل؟

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که برای اولین بار در ایران از سیم‌کارت هوشمند با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک رونمایی کرده است.

سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، بهترین و باکیفیت‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE را در هر منطقه انتخاب و تجربه متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود خلق می‌کند.

چرا شاتل موبایل؟


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل

نقشه مناطق تحت پوشش شبکه شاتل موبایل