نوشته‌های بلاگ > جشنواره > بهار امسال؛ هوشمندی جایزه داره!

بهار امسال؛ هوشمندی جایزه داره!

Date

برچسب‌ها:

بهار امسال؛ هوشمندی جایزه داره!

 

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره 0998 و کد یک است که با ارائه «سیم کارت هوشمند» تجربه‌ متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم کارت های خود فراهم آورده است.

سیم ‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک، همیشه بهترین و با کیفیت ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE تلفن همراه را در هر منطقه انتخاب می‌کند.

 

انتخاب شماره و خرید سیمکارت هوشمند

 

ما در شاتل موبایل قصد داریم با برگزاری قرعه‌کشی‌های هفتگی جذاب گوشی هوشمند، قرعه کشی کنسول بازی PS4، اعطای بدون قرعه کشی اینترنت هدیه و عیدی شاتل موبایل ویژه شب عید، بهار امسال را در کنار شما جشن بگیریم؛ به همین مناسبت در جشنواره نوروزی برای همه مشترکین قدیمی و جدید شاتل موبایلی، ۷ هفته پر جایزه‌ خواهیم داشت.

برای شرکت در این قرعه‌ کشی های هفتگی می‌توانید از ۱۱ اسفند تا ۲۹ فروردین ماه به روش‌های زیر امتیاز کسب کنید و خوش‌شانس‌ترین برنده ما در قرعه ‌کشی‌های هفتگی باشید:

 

توضیحات:

  • هر مشترک با کسب ۵۰۰ امتیاز در هر هفته، بدون قرعه کشی، ۱.۵ گیگابایت اینترنت همراه هفتگی در هفته بعدی هدیه می‌گیرد.
  • خرید بسته از اعتبار سیم کارت مشمول کسب امتیاز در قرعه کشی نمی شود.
  • در صورتی که مشترکی چند سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل داشته باشد، امتیاز هر شماره به صورت مجزا برای هر شماره محاسبه و در قرعه‌کشی شرکت داده خواهد شد.
  • امتیازها به صورت هفتگی محاسبه شده و در پایان هر دوره قرعه‌کشی، مشترک دوباره فرصت خواهد داشت برای قرعه‌کشی گوشی هوشمند هفته بعد امتیاز کسب کند.
  • مجموع امتیازهای کسب شده مشترکین در طی این هفته ها، به صورت یکجا در قرعه کشی کنسول بازی PS4 در هفته آخر فروردین شرکت داده می‌شود.
  • شما می‌توانید از زمان دقیق قرعه‌کشی‌ها، فهرست برندگان و اعطای جوایز، از طریق اینستاگرام، تلگرام، توییتر و همین صفحه مطلع شوید.

 

انتخاب شماره و خرید سیمکارت هوشمند

خرید شارژ و بسته اینترنت

 

برای اطلاع از کلیه روش های خرید شارژ و بسته‌های اینترنت شاتل موبایل، اینجا را کلیک کنید.

چرا شاتل موبایل؟