نوشته‌های بلاگ > جشنواره > شش ماه اقامت رایگان در شاتل موبایل

شش ماه اقامت رایگان در شاتل موبایل

Date

برچسب‌ها:

شش ماه اقامت رایگان در شاتل موبایل

 

شاتل موبایل تابستان امسال برای شما یک برنامه ویژه تدارک دیده تا در شبکه هوشمند شاتل موبایل، شش ماه اقامت رایگان داشته باشید. چه اقامتی بهتر از ۶ ماه اینترنت، مکالمه و پیامک کاملا رایگان در شبکه هوشمند شاتل موبایل!

برای گرفتن اقامت رایگان در شاتل موبایل کافی است سیم کارت هوشمند شاتل موبایل بخرید و با برقراری اولین تماس در قرعه کشی روزانه شرکت کنید. در صورتی که پیش از این سیم کارت هوشمند شاتل موبایل خریداری کرده‌اید، با فعال‌سازی آن (برقراری اولین تماس) می توانید شانس شرکت در قرعه کشی «شش ماه اقامت رایگان در شاتل موبایل» را به دست ‌آورید.

روش های انتخاب شماره و خرید سیم کارت هوشمند شاتل موبایل:

از ۳ تیر تا ۳۱ شهریور ۹۹ فرصت دارید تا در قرعه کشی روزانه این طرح شرکت کنید و برنده بسته ۶ ماهه هدیه شامل ۱۲ گیگابایت اینترنت همراه، ۶۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی، ۶۰۰۰ پیامک شاتل موبایلی، ۶۰۰ دقیقه مکالمه خارج شبکه و ۶۰۰ پیامک خارج شبکه شوید.

 

انتخاب شماره و خرید سیمکارت هوشمند

DataRollover قرعه کشی در طول تابستان به صورت روزانه بین مشترکینی برگزار می شود که سیم کارت خود را فعال و اولین تماس را برقرار کنند.
DataRollover در صورتی که مشترکی بیش از یک سیم کارت در هر روز فعال و اولین تماس را برقرار کند، هر سیم کارت به صورت جداگانه در قرعه کشی شرکت داده می‌شود.
DataRollover بسته ۶ ماهه هدیه، به صورت ماهانه شامل ۲ گیگابایت اینترنت همراه، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی، ۱۰۰۰ پیامک شاتل موبایلی، ۱۰۰ دقیقه مکالمه خارج شبکه و ۱۰۰ پیامک خارج شبکه به برنده تخصیص داده می‌شود.

برنده‌ها


چرا شاتل موبایل؟

انتخاب شماره و خرید سیمکارت هوشمند


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل

نقشه مناطق تحت پوشش شبکه شاتل موبایل