نوشته‌های بلاگ > جشنواره > جشنواره بهاری شاتل موبایل تمدید شد!

جشنواره بهاری شاتل موبایل تمدید شد!

Date

برچسب‌ها:

 

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره 0998 و کد یک است که با ارائه «سیم کارت هوشمند» برای اولین بار در ایران، تجربه‌ متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم کارت‌های خود فراهم آورده است.

سیمکارت‌ هوشمند شاتل موبایل، با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک، همیشه بهترین و با کیفیت ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE تلفن همراه را در هر منطقه انتخاب می‌کند.

 

انتخاب شماره و خرید سیمکارت هوشمند

 

جشنواره بهاری شاتل موبایل که از اسفندماه شروع شده بود و تا پیش از این قرار بود در پایان فروردین ماه به پایان برسد، برای بهره‌مندی بیشتر شما عزیزان از جوایز ویژه هفتگی و فرصت افزایش امتیاز برای برنده شدن کنسول بازی PS4، تا 30 خرداد 99 تمدید شد. در این جشنواره قرعه‌کشی‌های گوشی هوشمند به صورت هفتگی و قرعه‌کشی جذاب کنسول بازی PS4 نیز در پایان خرداد ماه برگزار خواهد شد.

برای شرکت در این قرعه‌ کشی‌های هفتگی می‌توانید تا 30 خرداد ماه 99 به روش‌های زیر امتیاز کسب کنید و خوش‌شانس‌ترین برنده ما در قرعه ‌کشی‌های هفتگی باشید:

توضیحات:

  • خرید بسته از اعتبار سیم‌کارت مشمول کسب امتیاز در قرعه کشی نمی‌شود.
  • در صورتی که مشترکی چند سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل داشته باشد، امتیاز هر شماره به صورت مجزا برای هر شماره محاسبه و در قرعه‌کشی شرکت داده خواهد شد.
  • امتیازها به صورت هفتگی محاسبه شده و در پایان هر دوره قرعه‌کشی، مشترک دوباره فرصت خواهد داشت برای قرعه‌کشی گوشی هوشمند هفته بعد امتیاز کسب کند.
  • مجموع امتیازهای کسب شده مشترکین در طی این هفته‌ها، به صورت یکجا در قرعه کشی کنسول بازی PS4 در هفته آخر خرداد شرکت داده می‌شود.
  • شما می‌توانید از زمان دقیق قرعه‌کشی‌ها، فهرست برندگان و اعطای جوایز، از طریق اینستاگرام، تلگرام، توییتر و همین صفحه مطلع شوید.

 

انتخاب شماره و خرید سیمکارت هوشمند

خرید شارژ و بسته اینترنت

 

برای اطلاع از کلیه روش‌های خرید شارژ و بسته‌های اینترنت شاتل موبایل، اینجا را کلیک کنید.

برنده‌ها:


چرا شاتل موبایل؟