شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره 0998 و کد یک است که با ارائه «سیم‌کارت هوشمند» برای اولین بار در ایران، تجربه‌ متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم کارت‌های خود فراهم آورده است. سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک، همیشه بهترین و باکیفیت‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE تلفن همراه را در هر منطقه انتخاب می‌کند.

بسته‌های اینترنت، مکالمه و پیامک همیشه از محصولات پرطرفدار در میان مشترکین تلفن همراه است. دو موضوع که در انتخاب بسته‌ها برای همه مشترکین تلفن همراه اهمیت دارد، یکی تنوع بسته‌ها (چه از لحاظ حجم ارائه شده و چه از لحاظ مدت زمان) و دیگری قیمت آن‌هاست. طبیعی است که نیاز و میزان مصرف هر مشترک متفاوت است و می بایست در نظر گرفته شود.

شاتل موبایل همیشه برای کسب رضایت مشترکین، نیازهای آن‌ها را مد نظر داشته و تلاش می کند بسته‌های خود را با در نظر گرفتن این دو ویژگی ارائه کند:

  1. مقرون به صرفه بودن بسته‌ها
  2. تنوع زیاد در حجم و مدت زمان بسته‌ها

علاوه بر این­‌ها تعرفه­‌های اینترنت، مکالمه و پیامک شاتل موبایل نیز، تعرفه­‌هایی مقرون به صرفه هستند.

 

انتخاب شماره و خرید سیمکارت هوشمند

بسته‌های شاتل موبایل به نسبت خدمات ارائه شده در آن‌ها بسیار اقتصادی و مقرون به‌صرفه بوده و دارای تنوع قابل توجهی هم از نظر خدمات و هم از نظر مدت زمان هستند. بنابراین هرکدام از شاتل موبایلی‌ها بر اساس نیاز و میزان مصرف، بسته مقرون به صرفه و متناسب خود را در میان آن‌ها پیدا خواهد کرد.

پس همین حالا شاتل موبایلی شوید و با بسته‌­های مقرون به صرفه شاتل موبایل، دیگر نگران تعرفه اینترنت، مکالمه و پیامک نباشید.

انتخاب شماره و خرید سیمکارت هوشمند

چرا شاتل موبایل؟


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل

نقشه مناطق تحت پوشش شبکه شاتل موبایل