شاتل موبایل پلاس

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با توسعه خدمات مقرون به صرفه و در کنار ارائه‌ی راهکارهای خلاقانه‌ نظیر سرویس انتقال مانده بسته‌ی اینترنت به دوره بعد، تعرفه ویژه مصرف آزاد و عرضه تنها تجربه‌ی حقیقی همگرایی خدمات ثابت و همراه و خلق تجربه‌ای هر چه بهتر برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود، برای نخستین بار در ایران اقدام به طراحی و راه‌اندازی خدمتی نوآورانه و مقرون به صرفه‌تری با نام «شاتل موبایل پلاس» کرده است.

 

شاتل موبایل پلاس چیست؟

مشترکین شاتل موبایل با استفاده از راهکار نوآورانه «شاتل موبایل پلاس» می‌توانند در صدها شهر کشور از خدمات ارتباطی مقرون به صرفه‌تری بهره‌مند شوند.

در نخستین فاز عرضه این خدمات نوآورانه، مشترکین فعلی و جدید سیم ‌کارت ‌های شاتل موبایل می‌توانند در مناطق گسترده‌ای از صدها شهر کشور، از بسته‌های اینترنت مقرون به صرفه تر +Shatel Mobile استفاده کنند. در این مرحله، بسته ‌های شاتل موبایل پلاس به صورت بسته‌ های هدیه و بدون هیچ‌گونه هزینه مضاعفی به همراه برخی از بسته‌ های افزایشی شاتل موبایل به تمامی مشترکین عرضه می‌شود.

 

چه مناطقی شامل خدمات شاتل موبایل پلاس می‌شوند؟

شاتل موبایل، با تکیه بر ارزش های سازمانی خود از جمله «پاسخگویی به نیازهای مشترکین» و ارزیابی های مداوم شبکه خود، خدمات «شاتل موبایل پلاس» را در صدها شهر و برخی از مناطق روستایی و جاده های اصلی و فرعی کشور، عرضه می‌کند.

مشترکین به محض حضور در مناطق تحت پوشش خدمات «شاتل موبایل پلاس» علامت مشخصه «+» را در ادامه نام شبکه Shatel Mobile به عنوان نام اپراتور سرویس‌ دهنده خدمات سیم کارت خود مشاهده می‌کنند. بر این اساس در تمامی لحظاتی که عبارت «+Shatel Mobile» به عنوان نام سرویس دهنده خدمات روی گوشی مشترک مشاهده می‌شود، امکان استفاده از این خدمات برای وی مهیا است.

 

shatel mobile +

 

همواره آخرین بروزرسانی نقشه مناطق تحت پوشش خدمات شاتل موبایل پلاس از طریق مراجعه به این صفحه برای مشترکین قابل مشاهده است. ولی فراموش نکنید که تنها شرط لازم برای اطمینان از حضور در مناطق تحت پوشش این خدمات، مشاهده عبارت +Shatel Mobile در بخش نام اپراتور ارتباطی است که از سوی آنتن های شبکه تلفن همراه شاتل منتشر می‌شود.

 

چه بسته‌هایی شامل شاتل موبایل پلاس می‌شوند؟

بسته های شاتل موبایل پلاس همراه با طیف متفاوتی از بسته‌های افزایشی روزانه، هفتگی، ماهانه و غیره ارائه شده و تمام بسته های مشمول با نشانه «+» درج شده در کنار آنها قابل تشخیص هستند.

همچنین همواره امکان تغییر این بسته ها و ارائه بسته های جدید وجود دارد که برای مشاهده لیست کلیه بسته ها و طرح های متنوع می توانید به صفحه بسته‌های اینترنت همراه شاتل موبایل مراجعه کنید.

 

خرید بسته‌های شاتل موبایل پلاس

 

روش‌های خرید بسته‌های شاتل‌ موبایل پلاس

برای مشاهده و خرید این بسته‌ها کافیست به یکی از روش های زیر عمل کنید:

 

قوانین و شرایط

  • اولویت مصرف در بسته ‌های شاتل موبایل پلاس به صورتی خواهد بود که بطور اتوماتیک در مناطق تحت پوشش خدمات شاتل موبایل پلاس (+Shatel Mobile) از ترافیک هدیه و در سایر مناطق از ترافیک بسته اصلی استفاده می‌شود. همچنین پس از اتمام حجم بسته اصلی، اینترنت شما به صورت مصرف آزاد محاسبه خواهد شد.
  • هنگامی که در منطقه‌ای خارج از پوشش شاتل موبایل پلاس باشید، به هیچ عنوان بسته هدیه پلاس مصرف نخواهد شد و از حجم بسته اینترنت اصلی شما استفاده می‌شود.
  • با انتخاب بسته‌های افزایشی دارای هدیه شاتل موبایل پلاس با قابلیت تمدید خودکار، در صورت اتمام اعتبار حجمی یا زمانی بسته اصلی و داشتن شارژ کافی در حساب کاربری‌تان، بسته افزایشی به همراه ترافیک هدیه به صورت خودکار تمدید خواهد شد.

 

«اگر قصد خرید سیمکارت شاتل موبایل را دارید روی دکمه زیر کلیک کنید»

انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

نقشه مناطق تحت پوشش

نقشه مناطق تحت پوشش شاتل موبایل پلاس

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل