شاتل موبایل پلاس

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با توسعه خدمات مقرون به صرفه و در کنار ارائه‌ی راهکارهای خلاقانه‌ نظیر سرویس انتقال مانده بسته‌ی اینترنت به دوره بعد، تعرفه ویژه مصرف آزاد و عرضه تنها تجربه‌ی حقیقی همگرایی خدمات ثابت و همراه و خلق تجربه‌ای هر چه بهتر برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود، برای نخستین بار در ایران اقدام به طراحی و راه‌اندازی خدمتی نوآورانه و مقرون به صرفه‌تری با نام «شاتل موبایل پلاس» کرده است.

 

شاتل موبایل پلاس چیست؟

مشترکین شاتل موبایل با استفاده از راهکار نوآورانه «شاتل موبایل پلاس» می‌توانند در صدها شهر کشور از خدمات ارتباطی مقرون‌به‌صرفه‌تری بهره‌مند شوند.

در نخستین فاز عرضه این خدمات نوآورانه، بسته‌های شاتل موبایل پلاس به صورت بسته‌های هدیه و بدون هیچ‌گونه هزینه مضاعفی به همراه برخی از بسته‌های عادی این اپراتور به مشترکین عرضه شدند و مشترکین سیم‌‌کارت‌‌‌های شاتل موبایل می‌توانستند در مناطق گسترده‌ای از صدها شهر کشور، از بسته‌های اینترنت مقرون‌به‌صرفه‌تر +Shatel Mobile استفاده کنند. اکنون با توسعه مناطق تحت پوشش این خدمات، بسته‌های اختصاصی شاتل موبایل پلاس، به صورت جداگانه و به عنوان مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت کشور، به مشترکین سیم‌‌کارت‌‌های شاتل ارائه می‌شوند.

 

چه مناطقی شامل خدمات شاتل موبایل پلاس می‌شوند؟

شاتل موبایل، با تکیه بر ارزش های سازمانی خود از جمله «پاسخگویی به نیازهای مشترکین» و ارزیابی های مداوم شبکه خود، خدمات «شاتل موبایل پلاس» را در صدها شهر و برخی از مناطق روستایی و جاده های اصلی و فرعی کشور، عرضه می‌کند.

مشترکین به محض حضور در مناطق تحت پوشش خدمات «شاتل موبایل پلاس» علامت مشخصه «+» را در ادامه نام شبکه Shatel Mobile به عنوان نام اپراتور سرویس‌ دهنده خدمات سیم کارت خود مشاهده می‌کنند. بر این اساس در تمامی لحظاتی که عبارت «+Shatel Mobile» به عنوان نام سرویس دهنده خدمات روی گوشی مشترک مشاهده می‌شود، امکان استفاده از این خدمات برای وی مهیا است.

 

shatel mobile +

 

فراموش نکنید که تنها شرط لازم برای اطمینان از حضور در مناطق تحت پوشش این خدمات، مشاهده عبارت +Shatel Mobile در بخش نام اپراتور ارتباطی است که از سوی آنتن های شبکه تلفن همراه شاتل منتشر می‌شود.

 

چه بسته‌هایی شامل شاتل موبایل پلاس می‌شوند؟

پس از ارائه بسته‌های شاتل موبایل پلاس همراه با طیف متفاوتی از بسته‌های افزایشی روزانه، هفتگی، ماهانه و غیره، اکنون بسته‌های اختصاصی شاتل موبایل پلاس نیز به صورت جداگانه و به عنوان مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت کشور در اختیار مشترکین قرار گرفته و همواره امکان مشاهده و خرید هر دو نوع بسته شاتل موبایل پلاس و کلیه بسته‌ها و طرح های متنوع از طریق مراجعه به صفحه بسته‌های اینترنت همراه شاتل موبایل امکان‌پذیر است.

 

 DataRollover تمام بسته‌های شاتل موبایل پلاس با نشانه «+» درج شده در کنار آن‌ها قابل تشخیص هستند.

یک روزه

۲۲،۰۰۰ تومان

۷ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #7*1*1*2*1

خرید

هفت روزه

۱۳،۰۰۰ تومان

۳.۵ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #7*2*1*2*1

خرید

هفت روزه

۶۰،۰۰۰ تومان

۲۰ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #8*2*1*2*1

خرید

یک ماهه

۲۱،۰۰۰ تومان

۶ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #7*3*1*2*1

خرید

سه ماهه

۳۰،۰۰۰ تومان

۸ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #2*4*1*2*1

خرید

یک روزه

۷،۵۰۰ تومان

۲.۵ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #6*1*1*2*1

خرید

هفت روزه

۲،۵۰۰ تومان

۲۰۰ مگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #1*2*1*2*1

خرید

یک ماهه

۳،۰۰۰ تومان

٣۰۰ مگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #1*3*1*2*1

خرید

یک ماهه

۳۷،۰۰۰ تومان

۱٣ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #9*3*1*2*1

خرید

 

روش‌های خرید بسته‌های شاتل‌ موبایل پلاس

برای مشاهده و خرید این بسته‌ها کافیست به یکی از روش های زیر عمل کنید:

قوانین و شرایط

 DataRollover اولویت مصرف در بسته ‌های شاتل موبایل پلاس به صورتی خواهد بود که بطور اتوماتیک در مناطق تحت پوشش خدمات شاتل موبایل پلاس (+Shatel Mobile) از ترافیک هدیه و در سایر مناطق از ترافیک بسته اصلی استفاده می‌شود. همچنین پس از اتمام حجم بسته اصلی، اینترنت شما به صورت مصرف آزاد محاسبه خواهد شد.

DataRollover هنگامی که در منطقه‌ای خارج از پوشش شاتل موبایل پلاس باشید، به هیچ عنوان بسته هدیه پلاس مصرف نخواهد شد و از حجم بسته اینترنت اصلی شما استفاده می‌شود.

DataRollover با انتخاب بسته‌های افزایشی دارای هدیه شاتل موبایل پلاس با قابلیت تمدید خودکار، در صورت اتمام اعتبار حجمی یا زمانی بسته اصلی و داشتن شارژ کافی در حساب کاربری‌تان، بسته افزایشی به همراه ترافیک هدیه به صورت خودکار تمدید خواهد شد.

اگر قصد خرید سیمکارت شاتل موبایل را دارید روی دکمه زیر کلیک کنید

انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

نقشه مناطق تحت پوشش

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل