مکالمه کن؛

iPhone XS Max برنده شو…

تا پایان دی ماه تمدید شد!

 

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری 3G و 4G، پس از جشنواره‌ها و هدایای جذابی که تاکنون به مشترکین خود اختصاص داده، این بار یک قرعه‌کشی جذاب با ده‌ها جایزه نفیس از جمله iPhone XS Max 256G، مودم رومیزی 4G، مودم همراه 4G و صدهاگیگابایت ترافیک اینترنت برگزار می‌کند.

تمامی مشترکین قدیمی و جدید شاتل موبایل با هربار شارژ سیم‎کارت خود به مبلغ حداقل ۵ هزار تومان یا هر ۳۰ دقیقه مکالمه خارج از شبکه یک شانس قرعه کشی به دست آورده و می‎توانند یکی از برندگان خوش شانس جوایز این قرعه‌کشی باشند.

در صورتی که تاکنون سیم‌کارت شاتل موبایل نداشته‌اید؛ می‌توانید با خریداری هر یک از بسته‌های آغازین شاتل موبایلی شوید و با برقراری مکالمه یا شارژ سیم‎کارت، شانس خود را برای بردن یکی از جوایز نفیس این قرعه کشی امتحان کنید.

برای شرکت در این قرعه‎کشی از ۷ آبان تا پایان دی فرصت دارید به ازای برقراری هر ۳۰ دقیقه تماس خارج از شبکه یا هر ۵ هزار تومان شارژ اعتبار سیم‌کارت، امتیاز جمع آوری کنید.

نحوه دریافت امتیاز به شرح زیر است:

 

با افزایش میزان تماس خارج از شبکه یا شارژ سیم‌کارت می‌توانید شانس خود را در قرعه‌کشی افزایش دهید.

در این قرعه‌کشی جوایز زیر به قید قرعه به برندگان اهدا و نتیجه به همراه اسامی برندگان در وب‎سایت رسمی شاتل موبایل و شبکه‌های اجتماعی شاتل و شاتل موبایل اطلاع‌رسانی می‎شود.

شرایط قرعه کشی:

در صورتی که  چند سیم‌کارت شاتل موبایل داشته باشید، امتیاز هر شماره براساس میزان مکالمه و شارژ خریداری شده به صورت مجزا برای شما محاسبه و در قرعه کشی به طور جداگانه شرکت داده خواهد شد.


روش‌های شارژ سیم‎کارت

 


روش‌های انتخاب شماره و خرید سیم‎کارت

 


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته میتوانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.

صفحات مرتبط:


شاتل موبایل وفق مقررات سازمان تنظیم مقررات، مخیر به تعدیل جزییات این پیشنهاد با اخذ موافقت قبلی می باشد.