شاتل موبایل > بسته‌های آغازین

بسته های آغازین شاتل موبایل، پکیجی شامل سیمکارت، به همراه بسته های ترکیبی صوت، پیامک و اینترنت همراه و هدایای ویژه دیگری است که شما می تواند به هنگام خرید سیمکارت های شاتل موبایل، یکی از بسته ها را متناسب با نیاز و بودجه خود انتخاب نماید. این بسته ها به گونه ای طراحی شده اند که مقرون به صرفه ترین پاسخ به نیازهای ارتباطی شما را متناسب با رفتار مصرف شما در بر میگیرند. بنابراین شما میتوانند به راحتی و با پرداخت یک مبلغ ثابت، به صورت ماهانه هزینه های ارتباطی خود را مدیریت کند.

شاتل موبایل برای نخستین بار در ایران و با هدف کاهش پیچیدگی های انتخاب بسته و عدم تحمیل هزینه اینترنت مصرف آزاد، امکان استفاده از "تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه" را برای مشترکین بسته های آغازین خود فراهم کرده است. براین اساس، در صورتیکه شما دارای یکی از بسته های آغازین (بجز بسته آغازین پایه) فعال باشد، با تمام شدن حجم اینترنت بسته آغازین خود و پیش از تمدید خودکار دوره بسته آغازین، می تواند مابقی ترافیک اینترنت مورد نیاز خود را تا پایان دوره بسته آغازین به صورت آزاد و بدون نیاز به خرید بسته مجدد با تعرفه ویژه 0.075 ریال به ازای هر کیلو بایت معادل 78650 ریال به ازای هر گیگا بایت مصرف نماید. این پایین ترین تعرفه مصرف آزاد اینترنت در بین اپراتورهای تلفن همراه کشور است که توسط شاتل موبایل برای این دسته از مشترکین عرضه شده است.

سقف مصرف منصفانه برای مکالمه درون شبکه شاتل موبایل هزار دقیقه است.

ترافیک بسته آغازین شماره 4 به صورت ماهیانه 100 دقیقه تماس خارج شبکه و 100 پیامک خارج شبکه و یک گیگابایت اینترنت همراه برای سه ماه متوالی تخصیص داده می شود.

تمامی بسته ها (بجز بسته آغازین پایه) قابلیت تمدید خودکار، انتقال اینترنت همراه و استفاده از تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه را دارا می باشند.

تمامی بسته‌های آغازین (به غیر از بسته آغازین پایه) به طور پیش‌فرض دارای قابلیت «تمدید خودکار» هستند. در صورت تمایل برای غیرفعال‌سازی قابلیت تمدید خودکار، می‌توانید به بخش ثبت درخواست کنترل حساب اینترنتی شاتل موبایل خود، مراجعه کنید و یا از طریق مرکز تماس، درخواست خود را ثبت کنید.

بسته های آغازین (به جز بسته پایه) به صورت خودکار پس از پایان مدت اعتبار زمانی بسته تمدید می گردند. با تمدید مجدد بسته، هزینه آن از اعتبار موجود در حساب شاتل موبایل شما کسر می شود. براین اساس لازم است که دقت داشته باشید در زمان تمدید بسته، اعتبار کافی (قیمت بسته فعلی با احتساب مالیات ارزش افزوده) در حساب خود داشته باشید.

درصورت اتمام هریک از خدمات موجود در بسته (تماس صوتی داخل و خارج شبکه، اینترنت همراه و پیامک داخل و خارج شبکه)، می‌توانید از سایر خدمات بسته تا پایان مهلت اعتبار زمانی آن بسته، استفاده نمایید.

درصورت اتمام زودتر از موعد حجم مکالمه و یا پیامک می توانید با استفاده از اعتبار موجود در حساب سیم کارت خود، از این خدمات با تعرفه مصرف آزاد استفاده نمایید.

درصورت اتمام زودتر از موعد حجم اینترنت همراه بسته های آغازین (به غیر از بسته آغازین پایه) می توانید از سایر بسته های اینترنت همراه و یا تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه استفاده نمایید

هدایای ویژه (نظیر دسترسی رایگان به خدمات نماوا، کد تخفیف وب سایت کتاب صوتی نوار و ترافیک اینترنت ثابت شاتل) در هر دوره به صورت رمز جداگانه، برای شما از طریق پیامک ارسال می شود.

شما میتوانند با قابلیت فوق العاده "انتقال دیتا" که برای نخستین بار در ایران توسط شاتل موبایل معرفی شده، در زمان تمدید بسته، دیتای باقی مانده (تا سقف 400 مگابایت) از بسته قبلی خود را به دوره بعد منتقل کنند.

شما می توانید هر زمان که مایل باشید بسته آغازین را به بسته آغازین دیگری از طریق ثبت درخواست در مرکز تماس و یا از طریق ثبت در بخش کنترل حساب اینترنتی شاتل موبایل تغییر دهد. در صورت تغییر یک بسته آغازین به بسته آغازین دیگر پیش از پایان اعتبار زمانی و یا حجمی، حجم فعلی بسته به بسته جدید قابل انتقال نمی باشد.

تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه: ۰.۰۷۵ ریال/کیلوبایت

شاتل موبایل همواره تلاش می کند گسترده ترین پوشش دهی خدمات صوت، پیامک و اینترنت همراه مبتنی بر فناوری های ۴G، ۳G و ۴٫۵G را برای مشترکینش ارائه کند.

توسعه پرشتاب شبکه های نسل سه و چهار شاتل موبایل ادامه دارد. همواره آخرین نقشه پوشش خدمات باند پهن همراه شاتل موبایل از طریق بخش "مناطق تحت پوشش" وبسایت شاتل موبایل قابل مشاهده می باشد.

به زودی آخرین نقشه پوشش شبکه های شاتل موبایل به تفکیک فناوری های نسل سه و چهار همراه و شبکه اینترنت پرسرعت بیسیم نسل چهار ثابت (TD-LTE) در همین بخش منتشر میشود.

شبکه نسل جدید شاتل موبایل کلیه خدمات ارتباطی خود شامل مکالمه، پیامک و اینترنت پرسرعت همراه را تنها بر بستر تکنولوژی های نسل سوم تلفن همراه (3G) و نسل های بالاتر از آن را به مشترکین خود عرضه می کند. بنابراین جهت دریافت سیگنال های این شبکه ضروری است گوشی تلفن همراه شما حداقل فناوری نسل سوم (3G) در باند فرکانسی 900 مگاهرتز و 4G در باندهای فرکانسی 1800 و 2600 مگاهرتز را پشتیبانی کند.

در گوشی های دو سیم کارت، طبعا لازم است سیم کارت شاتل موبایل در ماژول سیم کارتی قرار گیرد که براساس مدل گوشی قابلیت پشتیبانی از نسل سه و بالاتر را دارد و در تنظیمات گوشی هم خدمات نسل سه و بالاتر برای این ماژول فعال سازی شده باشد.

سقف مصرف منصفانه برای مکالمه نامحدود درون شبکه 1000 دقیقه و برای پیامک درون شبکه 1000 عدد است

هدایای ارائه شده بر روی بسته های آغازین فقط در بار اول پس خرید بسته آغازین به مشترک تعلق می گیرد و در صورت تمدید خودکار بسته توسط مشترک، هدیه ی بسته آغازین تمدید نمی گردد.


۲.۵ گیگابایت یکماهه

بسته آغازین ۲
اینترنت همراه
۲ گیگابایت + هدیه

مکالمه درون شبکه
نامحدود

مکالمه برون شبکه
۱۰۰ دقیقه

پیامک
نامحدود

۲۵،۰۰۰ تومان
یکماهه


۲.۵ گیگابایت یکماهه

بسته آغازین ۳
اینترنت همراه
۴ گیگابایت + هدیه

مکالمه درون شبکه
نامحدود

مکالمه برون شبکه
۲۰۰ دقیقه

پیامک
نامحدود

سیم کارت 3G و 4Gسیم کارت 3G و 4Gtick
انتقال دیتاانتقال دیتاtick
تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنتتعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنتtick
اشتراک یکماهه نماوااشتراک یکماهه نماواtick
اشتراک یک ساله موسیقی و فیلم (مای اپس)اشتراک یک ساله موسیقی و فیلم (مای اپس)tick
۳۹،۰۰۰ تومان
یکماهه


۲.۵ گیگابایت یکماهه

بسته آغازین ۴
اینترنت همراه
۳ گیگابایت + هدیه

مکالمه درون شبکه
نامحدود

مکالمه برون شبکه
۳۰۰ دقیقه

پیامک
نامحدود

۴۰،۰۰۰ تومان
سه ماهه


بسته آغازین ۱
اینترنت همراه
۱ گیگابایت

مکالمه درون شبکه
نامحدود

مکالمه برون شبکه
۱۰۰ دقیقه

پیامک
نامحدود

۱۸،۰۰۰ تومان
یکماهه


بسته آغازین پایه
اعتبار اولیه
۲۰,۰۰۰ ریال

مکالمه درون شبکه
نامحدود

مکالمه برون شبکه
-

پیامک
نامحدود

سیم کارت 3G و 4Gسیم کارت 3G و 4Gtick
اشتراک یکماهه نماوااشتراک یکماهه نماواtick
اشتراک یک ساله موسیقی و فیلم (مای اپس)اشتراک یک ساله موسیقی و فیلم (مای اپس)tick
۱۲،۰۰۰ تومان
یکماهه

برای ثبت‌نام و خرید بسته‌های آغازین (سیم کارت + بسته) به بخش ثبت‌نام و خرید مراجعه نمایید.


سیم کارت‌های شاتل موبایل به همراه بسته های آغازین متنوعی به بازار عرضه شده اند. این بسته ها براساس نیاز مشترکین شامل دقایق مکالمه، پیامک و ترافیک دسترسی به اینترنت به همراه خدمات محتوایی و مکمل است. با استفاده از قابلیت تمدید خودکار بسته‌های آغازین، مشترکین شاتل موبایل می‌توانند در صورت تمایل با پرداخت ماهیانه و یا سه ماهه مبلغ ثابتی به صورت آبونمان تا سقف مشخص شده هر بسته از خدمات صوت و پیامک و اینترنت بدون نیاز به پرداخت هزینه دیگری استفاده کنند. در صورت پایان این ترافیک پیش از موعد تمدید دوره، مشترکین می‌توانند از خدمات فوق با تعرفه مصرف آزاد تخفیفی استفاده کنند و یا متناسب با نیاز خود یک بسته افزایشی فعال کنند.

 

 

توجه داشته باشید بر اساس قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در زمان تحویل سیم‌کارت، ارائه اصل و تحویل کپی کارت ملی فرد خریدار به مامورین پست الزامی است. لذا در صورت همراه نداشتن کارت‌ملی و کپی آن در زمان تحویل از ارائه سیم‌کارت به خریدار خودداری و در زمان دیگری به ایشان مراجعه خواهد شد.