۵۰% تخفیف اشتراک نوار برای شما که شاتل موبایلی هستید!

 

شاتل موبایل با هدف توسعه فرهنگ مطالعه امکان بهره‌مندی از %۵۰ تخفیف ویژه «اپلیکیشن کتاب صوتی نوار» را برای شاتل موبایل‌های عزیز فراهم کرده است.

اپلیکیشن نوار، کامل‌ترین مرجع قانونی کتاب‌های صوتی، راه حلی است برای زندگی شلوغ امروزی که کتاب‌ها، دانستنی‌های مفید زندگی و کسب و کار را برای شما شنیدنی و جذاب می‌کند. شما شاتل موبایلی‌های عزیز می‌توانید اشتراک یک‌ماهه نوار را با %۵۰ تخفیف تهیه و برترین کتاب‌های صوتی را با کیفیت بالا و به زبان فارسی از طریق این اپلیکیشن دانلود کنید و از گوش دادن به کتاب‌های ارزشمند لذت ببرید.

 

اشتراک یک ماهه نوار

نحوه استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها

شما عزیزان تا پایان خرداد ۹۸ فرصت دارید هنگام خرید اشتراک یک ماهه اپلیکیشن نوار کد تخفیف پیامک شده در زمان خرید بسته‌های آغازین را در کادر مربوطه وارد کنید و از %۵۰ تخفیف محصولات نوار بهره‌مند شوید.

آخرین نسخه اپلیکیشن نوار را از لینک‌های زیر دانلود کنید:

 

اندروید 

 

iOS

با خرید اشتراک یک ماهه نوار

  • یک کتاب صوتی نوار (با هر قیمتی) را در طول زمان اشتراک، بصورت رایگان دانلود کنید.
  • از سرویس کپسول نوار (شامل خلاصه ۲۰ تا ۳۰ دقیقه‌ای از برخی کتب نوار در دسته‌بندی‌های مشخص) در طول زمان اشتراک به صورت نامحدود استفاده کنید.
  • از تمامی محصولات ارائه شده در سرویس سریال صوتی نوار (شامل ۲ تا ۳ کتاب صوتی بصورت سریالی) بهره‌مند شوید.

 


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته میتوانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.

صفحات مرتبط: