شاتل موبایل با همکاری اپلیکیشن مای‌اپس (بزرگ‏‌ترین مرجع دانلود قانونی موسیقی و فیلم) امکان دسترسی بدون محدودیت به بیش از ۸۰ هزار قطعه موسیقی را برای شما فراهم کرده است.

اپلیکیشن مای‌اپس (MyApps) بانکی از آخرین آلبوم‌های موسیقی هنرمندان مطرح ایرانی و خارجی و جدیدترین فیلم‌های ایران و جهان (بیش از ۴ هزار فیلم) است. شما در مای‌اپس می‌توانید علاوه بر شنیدن آنلاین موسیقی یا پخش آنلاین فیلم از امکان دانلود و استفاده به صورت آفلاین نیز بهره‌مند شوید.

هزینه عضویت یک ساله مای‏‏‌ا‏پس ۱۴۴ هزار تومان است که برای شاتل موبایلی‌ها، هزینه اشتراک یک‌ساله رایگان می‌باشد تا دسترسی‌ شما به موسیقی مورد علاقه‌تان را راحت‌تر و مقرون به‌صرفه‌تر کند. توجه داشته باشید که بهره‌مندی از اشتراک رایگان مستلزم عضویت در مای اپس برای شاتل موبایلی‌ها است.

 

ثبت نام در وب‌سایت مای‌اپس

 

دانلود مای‌اپس (اندروید)

 

نصب مای‌اپس (iOS)

 

روش استفاده شاتل موبایلی‌ها از مای‌اپس

به منظور استفاده از یک سال اشتراک رایگان مای‌اپس، ابتدا باید ورود/عضویت را در وبسایت یا اپلیکیشن مای‌اپس انجام دهید. به این منظور، از راهنمای تصویری و توضیحات زیر پیروی کنید.

 

اپلیکیشن MyApps برای شاتل موبایل

 

 

اپلیکیشن MyApps برای شاتل موبایل

توضیحات

  • گفتنی است، پس از وارد نمودن شماره شاتل موبایلی خود در وب‌سایت یا اپلیکیشن مای‌اپس، کد تایید ورود به سیستم برای شما پیامک می‌شود.
  • تا پایان مرداد ماه ۹۸ فرصت دارید در این طرح ثبت نام کنید و از تاریخ ثبت نام به مدت یک‌سال اشتراک رایگان دریافت نمایید. برای استفاده از این طرح لازم است از آخرین نسخه اپلیکیشن (لینک فوق) استفاده کنید.
  • برای شما شاتل موبایلی عزیز که پیش از این در مای‌اپس عضو بوده‌­اید، استفاده رایگان از این سرویس مستلزم تماس با مرکز پشتیبانی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و فعال‌سازی اشتراک رایگان است.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

خدمات اختصاصی محتوا و سرگرمی

تخفیف ویژه اپلیکیشن نوار برای شاتل موبایلی‌ها