نوشته‌های بلاگ > بسته‌های ویژه شاتلی‌ها

بسته‌های ویژه شاتلی‌ها

Date

برچسب‌ها: , , ,

مشترکین خانواده بزرگ خدمات اینترنت ثابت شاتل می‌توانند با خرید و فعال سازی سیم‌کارت‌های شاتل موبایل (شامل بسته‌های آغازین به همراه سیم‌کارت) علاوه بر حجم اینترنت همراه، دقایق مکالمه و پیامک موجود در بسته‌های ویژه شاتلی‌ها، حجم رایگان اینترنت همراه شاتل موبایل و اینترنت ثابت شاتل (ADSL) هدیه بگیرند. شما مشترکین گرانقدر شاتل می‌توانید بسته‌های جدید و جذاب شاتل موبایل ویژه خانواده شاتل را به شرح ذیل انتخاب کنید:

 

۱۸،۰۰۰ تومان
یک‌ماهه
سیم‌کارت شاتل موبایل + بسته آغازین ۱
اینترنت همراه
۱ گیگابایت

مکالمه درون شبکه
نامحدود

مکالمه برون شبکه
۱۰۰ دقیقه

پیامک
۱۱۰۰ عدد

انتقال دیتاانتقال دیتاtick
تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنتتعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنتtick
اشتراک یکماهه نماوااشتراک یکماهه نماواtick
تخفیف یک‌ساله نوارتخفیف یک‌ساله نوارtick

هدیه ویژه شاتلی‌ها:
۱۰ گیگابایت اینترنت شاتل موبایل یک‌ماهه و
۱ گیگابایت اینترنت ثابت شاتل ۷ روزه

۲۵،۰۰۰ تومان
یکماهه
سیم‌کارت شاتل موبایل + بسته آغازین ۲
اینترنت همراه
۲ گیگابایت

مکالمه درون شبکه
نامحدود

مکالمه برون شبکه
۱۰۰ دقیقه

پیامک
۲۱۰۰ عدد

انتقال دیتاانتقال دیتاtick
تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنتتعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنتtick
اشتراک یکماهه نماوااشتراک یکماهه نماواtick
تخفیف یک‌ساله نوارتخفیف یک‌ساله نوارtick

هدیه ویژه شاتلی‌ها:
۵۰ گیگابایت اینترنت شاتل موبایل یک‌ماهه و
۲ گیگابایت اینترنت ثابت شاتل ۷ روزه

۴۰،۰۰۰ تومان
سه ماهه
سیم‌کارت شاتل موبایل + بسته آغازین ۴
اینترنت همراه
۳ گیگابایت

مکالمه درون شبکه
نامحدود

مکالمه برون شبکه
۳۰۰ دقیقه

پیامک
۳۳۰۰ عدد

انتقال دیتاانتقال دیتاtick
تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنتتعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنتtick
اشتراک یکماهه نماوااشتراک سه ماهه نماواtick
تخفیف یک‌ساله نوارتخفیف یک‌ساله نوارtick

هدیه ویژه شاتلی‌ها:
۱۰۰ گیگابایت اینترنت شاتل موبایل یک ماهه و
۳ گیگابایت اینترنت ثابت شاتل ۷ روزه

مشترکین گرانقدر خدمات ADSL شاتل برای ثبت نام و خرید بسته‌های آغازین ویژه شاتلی‌ها به همراه ترافیک هدیه اینترنت همراه و ثابت، با توجه به دستورالعمل زیر به بخش ثبت‌نام و خرید مراجعه کنید یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید.

 

  • شما مشترکین گرانقدر شاتل می‌توانید با مراجعه به بخش انتخاب شماره و خرید آنلاین سایت شاتل موبایل، شماره دلخواه خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک را انتخاب کرده و پس از آن نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد و نشانی ایمیل خود را وارد کنید. لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات هویتی و کدملی وارد شده می‌بایست با اطلاعات هویتی و کدملی ثبت شده در اشتراک خدمات اینترنت ثابت شاتل شما (مای شاتل) یکسان باشد. در مرحله بعد، کد اشتراک شاتلی و کد ملی (کد ملی ثبت شده منطبق بر اشتراک اینترنت ثابت شاتل) را وارد کرده و عضویت مشترک شاتل DSL را در بخش مربوطه (مطابق کلیپ آموزشی زیر) انتخاب کنید و در نهایت به روی دکمه های افزودن و ادامه کلیک نمایید. پس از این مرحله و تطبیق خودکار اطلاعات هویتی شما با اشتراک اینترنت ثابت شاتل، یکی از بسته‌های ویژه شاتلی را که برای شما نمایش داده خواهد شد از منوی مربوطه انتخاب کرده و خرید سیم کارت خود را تکمیل کنید.

 

 • گفتنی است، با هر کد اشتراک اینترنت ثابت شاتل (ADSL) می‌توانید تا ۵ بسته آغازین شاتل موبایل ویژه شاتلی‌ها را خریداری کنید.
 • مشترک گرامی، توجه داشته باشید بسته‌های هدیه‌ شاتل موبایل، ویژه‌ی شاتلی‌ها ارائه می‌گردد. مشترکینی که سیم‌کارت شاتل موبایل را در این بازه زمانی خریداری و فعال کنند، پس از برقراری اولین تماس مشمول دریافت هدایای این طرح شامل اینترنت هدیه ADSL و اینترنت همراه شاتل موبایل می‌شوند.
 • در هر مرحله، برای دریافت راهنمایی و یا انجام ثبت نام تلفنی می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز تماس شبانه روزی شاتل موبایل تماس بگیرید و یا از طریق این لینک با آنان چت کنید.
 • برای مشاهده شرایط سیم‌کارت‌های شاتل موبایل اینجا کلیک کنید و برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام بسته های آغازین به راهنمای خرید آنلاین مراجعه کنید.
 • سیم‌کارت‌های شاتل موبایل تا ۳ روز کاری پس از پیش ثبت نام و پرداخت، از طریق پست ارسال می‌شود. لطفا به منظور تخصیص ترافیک اینترنت همراه، بلافاصله پس از دریافت سیم کارت نسبت به برقراری نخستین تماس اقدام کنید. توجه داشته باشید بسته‌های هدیه به مدت محدود ارائه می‌شود.
 • اینترنت همراه یک ماهه هدیه شاتل موبایل به صورت خودکار پس از تحویل سیم کارت تخصیص می یابد و اینترنت ثابت شاتل(ADSL) از طریق پیامک تا ۲۴ ساعت بعد از فعال‌سازی سیم‌کارت در قالب کد ارسال می‌گردد.
 • کد هدیه اینترنت ثابت شاتل را می‌توانید در حساب کاربری شاتل (my.shatel.ir) خود وارد کنید.
 • کد تخفیف وب سایت کتاب صوتی «نوار» از طریق پیامک پس از فعال سازی سیم کارت برای شما ارسال می‌شود. همچنین کد اشتراک وب سایت تماشای فیلم و سریال «نماوا» نیز به همین شیوه از طریق پیامک ارسال می گردد.
 • ترافیک اینترنت ثابت بسته آغازین شماره ۴ به صورت ماهانه، هرماه یک گیگابایت ۷ روزه به مشترکین تخصیص می یابد.

 

توجه داشته باشید بر اساس قوانین و مقررات سازمان تنظیمات مقررات رادیویی، در زمان تحویل سیم کارت، ارائه اصل و تحویل کپی کارت ملی فرد خریدار به مامور پست، الزامی است. شایان ذکر است مطابق مقررات، در صورت همراه نداشتن کارت ملی و کپی آن در زمان تحویل از ارائه سیم کارت به خریدار خودداری و در زمان دیگری مجددا برای تحویل به خریدار مراجعه خواهد شد.

 ثبت نام تلفنی از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰