نوشته‌های بلاگ > خبر‌های داخلی > جشنواره بهاره شاتل موبایل: یه سیم‌کارت، پر از جایزه!

جشنواره بهاره شاتل موبایل: یه سیم‌کارت، پر از جایزه!

Date

یه سیم‌کارت، پر از جایزه!

 

شاتل‌ موبایل در جشنواره بهاره خود برای کلیه کسانی که شاتل موبایلی هستند یا شاتل موبایلی می‌شوند، عیدی و هدایای متنوعی در نظر گرفته و با برگزاری دور جدیدی از قرعه‌کشی، با هدایای ویژه‌ای به جذابیت‌های این جشنواره افزوده است. نوروز ۹۸ دومین سالی است که ۰۹۹۸ وارد عرصه بازار شده و حالا شاتل‌ موبایل در سال دوم فعالیت خود، با بهبود چشم‌گیر کیفیت در حوزه‌های مختلف و ارائه قدرتمندتر خدمات انحصاری نظیر تجربه همگرایی اینترنت ثابت و همراه (FMC)، انتقال مانده بسته به دوره بعد و تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت، بخوبی توانسته جایگاه قابل قبولی در میان اپراتورهای تلفن همراه به دست آورد.

 

برای شما که شاتل‌ موبایلی هستید

قرعه‌کشی هیجان‌انگیز بهاره

تمامی مشترکین قدیمی و جدید شاتل‌ موبایل از ۱۱ اسفند تا ۱۰ خرداد فرصت دارند بر اساس جدول زیر، برای شرکت در قرعه‌کشی امتیاز کسب کرده و با افزایش فعالیت خود در شبکه شاتل‌ موبایل، شانس خود را در قرعه‌کشی افزایش دهند.

جزئیات کسب امتیاز در این قرعه‌کشی به شرح زیر است:

جدول امتیازها کمپین بهاره شاتل موبایل

 

در این قرعه‌کشی برای مشترکین جدید به ازای خرید و فعالسازی سیم‌‌کارت‌های شاتل موبایل ۱۰۰ امتیاز در نظر گرفته شده است. همچنین مشترکین قدیمی که هنوز سیم‌کارت‌های خود را فعال نکرده‌اند نیز می‌توانند با فعالسازی سیم‌کارت خود، از این ۱۰۰ امتیاز بهره‌مند شوند.

علاوه بر این، همانطور که گفته شد، مشترکین با فعالیت در شبکه شاتل موبایل از طریق برقراری مکالمه، شارژ سیم‎‌کارت یا خرید بسته‌های اینترنت از درگاه‌های فروش شاتل موبایل نیز مشمول امتیاز خواهند شد.

این در حالی است که در جشنواره بهاره، تمامی مشترکین شاتل موبایل به ازای هر ماه همراهی و فعالیت از ابتدای پیوستن به شبکه این اپراتور، از ۱۰ امتیاز برخوردار می‌شوند.

در این جشنواره، مشترکین می‌توانند حتی بدون قرعه‌کشی هم برنده باشند! بدین ترتیب که هر مشترک می‌تواند به ازای کسب هر ۵۰۰ امتیاز، از ۲.۵ گیگابایت اینترنت یکماهه هدیه برخوردار شود. بدیهی است که این هدیه، ارتباطی با شانس تعلق گرفته به مشترک در ازای امتیازات کسب شده ندارد.

 

جوایز جشنواره

به مدت سه ماه و در انتهای هر ماه پس از شروع جشنواره، یک دستگاه گوشی سامسونگ A7 به یک برنده خوش‌شانس اهدا می‌گردد و در ماه سوم علاوه بر گوشی سامسونگ A7، یک دستگاه PS4 نیز به برندگان هدیه خواهد شد. نتیجه قرعه‌کشی و برندگان در وب‌سایت رسمی شاتل موبایل و شبکه‌های اجتماعی شاتل و شاتل موبایل اطلاع‌رسانی می‎شود.

جوایز قرعه‌کشی را در تصویر زیر مشاهده کنید:

جوایز کمپین بهاره شاتل موبایل

 

شرایط قرعه‌کشی

  • به تمامی مشترکین فعال شاتل موبایل از ابتدای شاتل موبایلی شدن تا تاریخ محاسبه امتیازات، به ازای هر ماه همراهی، امتیاز تعلق می‌گیرد.
  • در پایان هر دوره یک ماهه از شروع جشنواره، قرعه‌کشی آن دوره انجام می‌گیرد، اما در طول سه ماه و در هر سه مرحله قرعه‌کشی، امتیازات کسب شده‌ هر مشترک بصورت تجمعی محاسبه می‌شود.
  • در هر مرحله از قرعه‌کشی‌ها، تنها مشترکینی شرکت داده خواهند شد که در بازه زمانی یک ماهه پیش از برگزاری قرعه‌کشی در شبکه فعالیت داشته باشند.
  • در صورتیکه مشترکی چند سیم‌کارت شاتل موبایل داشته باشد، امتیاز هر شماره به صورت مجزا برای هر شماره محاسبه خواهد شد.

 

 

 

برای شما که شاتل‌ موبایلی می‌شوید

خرید سیم‌کارت به همراه بسته‌های آغازین و هدیه

در این طرح با خرید هر یک از بسته‌های آغازین ۲، ۳ و ۴ به همراه سیم‌کارت شاتل‌ موبایل، علاوه بر بهره‌مندی از بسته‌های مکالمه، پیامک، اینترنت همراه و خدمات ارزش افزوده جذاب و مقرون به صرفه، اینترنت هدیه نیز به شما تعلق خواهد گرفت. افزون بر این، با خرید و فعالسازی سیم‌کارت شاتل‌ موبایل از امتیاز ویژه برای شرکت در قرعه‌کشی هیجان انگیز بهاره نیز بهره‌مند می‌شوید.

در صورتی که مشترک ADSL شاتل هستید، با ورود شماره اشتراک شاتل خود و خرید بسته‌های آغازین ویژه شاتلی‌ها می‌توانید علاوه بر اینترنت هدیه بیشتر، ۲ گیگابایت اینترنت ADSL به مدت ۷ روز نیز دریافت کنید.

بسته‌های آغازین مشمول این طرح عبارتند از:

یه سیم‌کارت، پر از جایزه! - بسته آغازین 2یه سیم‌کارت، پر از جایزه! - بسته آغازین 3یه سیم‌کارت، پر از جایزه! - بسته آغازین 4

خرید سیم‌کارت با شرایط ویژه


روش‌های شارژ سیم‌کارت:


روش‌های خرید:


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

نقشه مناطق تحت پوشش

راهنمای ثبت نام آنلاین سیم‌کارت

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل