خبر‌های داخلی > شاتل موبایل بعنوان تنها اپراتور موبایل کشور، دانش بنیان نوآور شد

شاتل موبایل بعنوان تنها اپراتور موبایل کشور، دانش بنیان نوآور شد

Date

براساس آیین‌نامه جدید ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان و پیرو پیاده‌سازی و توسعه محصول نوآورانه سیم‌کارت هوشمند، شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل با نام تجاری شاتل‌موبایل، با یک درجه ارتقاء، در گروه شرکت‌های دانش بنیان نوآور کشور قرار گرفت. براین‌اساس، شاتل‌موبایل تنها اپراتور دانش بنیان کشور می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی شاتل‌موبایل، طبق جدیدترین ارزیابی انجام شده توسط معاونت فن‌آوری ریاست جمهوری، نوع گواهی دانش بنیان این اپراتور تلفن همراه کشور، به دلیل طراحی، پیاده‌سازی، عرضه و توسعه محصول نوآورانه و انحصاری سیم کارت هوشمند، به شرکت دانش بنیان نوآور ارتقاء پیدا کرد.

شاتل‌‌موبایل تنها اپراتور کشور است که امکان اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور دارای شبکه رادیویی کشور را برای مشترکین سیم‌کارت‏‌های خود فراهم کرده و در قالب فناوری نوآورانه و انحصاری «سیم‌کارت هوشمند»، با تحلیل مداوم شبکه‏‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین، باکیفیت‌ترین شبکه رادیویی در هر منطقه را به‏‌ صورت کاملا هوشمند انتخاب می‌کند.

«مدیریت دستی شبکه میزبان» یکی دیگر از خدمات متمایزی است که توسط شاتل‌‌موبایل ارائه شده و به تمامی مشترکین خود این امکان را می‌دهد تا با شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱* و یا از طریق سیستم مدیریت اینترنتی حساب یا اپلیکیشن «شاتل‌‏‌‌موبایل من»، بتوانند ضمن استعلام نام شبکه رادیویی میزبان، به‏‌ صورت دستی این شبکه را در لحظه تغییر داده و به شبکه اپراتور میزبان مورد نظر خود متصل شوند.

محصول سامانه هوشمند مدیریت سیم‌کارت شاتل‌موبایل اولین بار در سال ۱۴۰۰ توسط معاونت فن‌آوری ریاست جمهوری برای دریافت مجوز دانش بنیان مورد ارزیابی قرار گرفت و این اپراتور، به عنوان شرکت تولیدی دانش بنیان شناخته شد. پس از آن شاتل‌موبایل با توسعه و ارتقاء این نوآوری برای ارزیابی مجدد مجوز دانش بنیان اقدام نمود و در نهایت موفق شد که در ارزیابی جدید سال ۱۴۰۲ با ارتقاء مجوز خود، گواهینامه شرکت دانش بنیان نوآور را بعنوان تنها اپراتور تلفن همراه دانش بنیان کشور دریافت نماید.

گفتنی است که در این ارزیابی، امتیاز شرکت‌ها طی فرایندی مفصل پس از بررسی وضعیت شرکت نسبت به سال گذشته بر اساس مولفه‌های مختلف شامل روند رشد، دستاوردها، فعالیت‌های فنی و تحقیق و توسعه، برنامه‌ریزی و مدیریت منابع انسانی، بهبود و توسعه خدمات سنجیده می‌شود.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این اپراتور، انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت می‌توانند علاوه بر امکان مراجعه حضوری به بیش از ۴۰۰۰ مرکز فروش و خدمات پس از فروش این اپراتور در سراسر کشور، به وب‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل‌موبایل در ارتباط باشند.