خدمات ارزش افزوده > فروشگاه آنلاین > ۵۰ هزار تومان تخفیف اسنپ اکسپرس ویژه شاتل موبایلی ها!
vas-title

۵۰ هزار تومان تخفیف اسنپ اکسپرس ویژه شاتل موبایلی ها!

اسنپ اکسپرس در زمینه فروش آنلاین کالاهای سوپرمارکتی و سایر مایحتاج روزمره و همچنین کالاهای آرایشی و بهداشتی فعالیت دارد و در برخی از کلان‌شهرهای ایران خدمت‌رسانی می‌کند.
شاتل موبایل با همکاری «اسنپ اکسپرس» برای شما شاتل موبایلی‌های عزیز این امکان را فراهم کرده تا بتوانید برای خرید اول از ۵۰ هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید:

 

۵۰ هزار تومان تخفیف برای خرید بالای ۱۵۰ هزار تومان (ویژه اولین خرید)

امکانات اسنپ اکسپرس

vas-titleامکان خرید آنلاین

vas-titleداشتن بیش از ۵۰۰۰ کالای متنوع در دسته بندی های گوناگون

vas-titleتهیه کالاها در کوتاه ترین زمان و از نزدیکترین شعبه به علت امکان خرید با توجه به موقعیت جغرافیایی

vas-titleتحویل فوری از سوپرمارکت ها (۳۰ تا ۶۰ دقیقه)

vas-titleدسترسی در هفت روز هفته

هدف اسنپ‌ اکسپرس این است تا با ارائه کالاهای باکیفیت و در عین حال با قیمت مناسب، امکان خرید را برای کلیه اقشار جامعه مهیا سازد. کاربران اسنپ اکسپرس می‌توانند از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت کالاهای سوپرمارکتی و آرایشی بهداشتی مورد نیاز خود را با بهره‌‌مندی از انواع تخفیف‌های هایپراستار تهیه کنند. این کالاها پس از تامین، با پشتیبانی اسنپ، بزرگترین سرویس حمل و نقل آنلاین ایران و با توجه به زمان انتخابی و لوکیشن جغرافیایی آنها، درب منزل تحویل داده خواهند شد.

 
دانلود نسخه‌
اندروید
رفتن‌ به
وب سایت
 

برای استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها
در مدیریت حساب اینترنتی
با مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل در بخش «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی»، اسنپ اکسپرس را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از اسنپ اکسپرس، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.
در اپلیکیشن «شاتل موبایل من»
در منوی سمت راست با انتخاب «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی» و سپس انتخاب دسته «خدمات»،اسنپ اکسپرس را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از اسنپ اکسپرس، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.