خدمات ارزش افزوده > دانش و آموزش > دوره‌های آموزش زبان خارجی اتیچر تا ۱۰٪ تخفیف برای شاتل موبایلی‌ها
vas-title

دوره‌های آموزش زبان خارجی اتیچر تا ۱۰٪ تخفیف برای شاتل موبایلی‌ها

اُتیچر به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید هر کجا و در هر زمانی که راحت‌تر هستید، به دوره‌های آموزش زبان خارجی دسترسی داشته باشید و به صورت آنلاین در کلاس استاد مورد نظر خود حضور پیدا کنید.

از آنجایی که شاتل موبایل نیز همیشه به دنبال ارائه خدمات مفید و به‌صرفه برای مشترکین خود است، اینبار با همکاری اُتیچر این امکان را برای مشترکین خود فراهم کرده تا بتوانند از تخفیف‌های زیر برای شرکت در دوره‌های آموزش آنلاین زبان‌های خارجی اُتیچر بهره‌مند شوند.

 

%۵ تخفیف برای خرید دوره های آنلاین زبان‌های خارجی اُتیچر تا سقف یک میلیون و پانصد هزار تومان

%۱۰ تخفیف برای خرید دوره های آنلاین زبان‌های خارجی اُتیچر تا سقف سه میلیون تومان

امکانات اتیچر

vas-titleیادگیری با هر توان مالی

vas-titleپشتیبانی همیشگی

vas-titleاستادهای ارزیابی شده و معتبر

vas-titleامکان تغییر زمان کلاس، لغو کلاس، تغییر استاد

پلتفرم اُتیچر، بستری برای تسهیل برگزاری کلاس‌های زبان به‌صورت آنلاین و تصویری است. در اُتیچر، زبان‌آموزان با انتخاب زبان موردعلاقه خود از بین ۱۵ زبان زنده دنیا و پیداکردن مناسب‌ترین استاد، می‌توانند کلاس‌ها را در ساعت‌ها و روزهایی که مایلند رزرو و در آن‌ها شرکت کنند. هدف اُتیچر، دسترسی آسان و همگانی به آموزش آنلاین زبان در هر مکان و زمانی است.

 
رفتن‌ به
وب سایت
 

برای استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها
در مدیریت حساب اینترنتی
با مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل در بخش «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی»، اُتیچر را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از اُتیچر، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.
در اپلیکیشن «شاتل موبایل من»
در منوی سمت راست با انتخاب «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی» و سپس انتخاب دسته «خدمات»، اُتیچر را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از اُتیچر، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.