خدمات ارزش افزوده > دانش و آموزش > تا ۵۰ درصد تخفیف دوره‌های آموزشی مکتب خونه برای شاتل موبایلی‌ها
vas-title

تا ۵۰ درصد تخفیف دوره‌های آموزشی مکتب خونه برای شاتل موبایلی‌ها

اگر از آن دسته افرادی هستید که به آموزش دیجیتال علاقه‌مندید، شاتل موبایل این امکان را برای شما مشترکین عزیز فراهم کرده تا از میان دوره‌های آموزشی متنوع در «مکتب خونه»، دوره مورد نظر خود را تا ۵۰% تخفیف خریداری کنید.

دروس دانشگاهی

بخش دروس دانشگاهی مکتب‌خونه مجموعه‌ای بي‌نظیر بیش از ۴۰۰ درس و ۱۰.۰۰۰ ساعت ویدئو آموزشی با کیفیت و رایگان در حوزه های مختلف است که از دروس اساتید برتر دانشگاه‌های تراز اول کشور ضبط و ارائه می‌شود.

مکتب پلاس

دوره‌های مکتب‌پلاس، دوره‌های کوتاه‌مدت و مهارت محور هستند که محتواهای آموزشی آ‌ن‌ها با همکاری دانشگاه‌های برتر تهیه و ارائه می‌شود. هدف از این دوره‌ها تربیت نیروی کار توانمند برای ورود به بازار کار است و افرادی که قصد کسب مهارت برای دستیابی به درآمد در شرکت‌ها یا به صورت فردی را دارند می‌توانند با گذراندن این دوره‌ها و آزمون‌های آن این مهارت را به دست آورند.

 

٪۳۰ تخفیف خرید آموزش ها
٪۵۰ تخفیف ویژه خرید اول

امکانات مکتب خونه

vas-titleدریافت گواهی‌نامه معتبر از دانشگاه برگزارکننده دوره در صورت قبولی در دوره

vas-titleپروژه‌محور بودن دوره‌ها و طراحی دوره حول چند پروژه واقعی و کاربردی

vas-titleحضور راهنما برای دوره‌ها به منظور تصحیح پروژه‌های دانشجویان و پاسخ به سوالات آن‌ها

vas-titleوجود آزمون، تمرین و محیط تعاملی برای افزایش عمق یادگیری

vas-titleارتباط با دیگر دانشجویان دوره از طریق تالار گفتگو

«مکتب‌خونه» بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی ایران، از سال ۹۰ کار خود را آغاز کرده است و در حوزه ارائه آموزش با کیفیت بالا برای ایرانیان و فارسی‌زبانان سراسر دنیا فعالیت می‌کند. خدمات مکتب‌خونه به سه گروه اصلی دوره‌های مکتب‌پلاس، دروس دانشگاهی و همایش‌ها تقسیم می‌شود.

 
دانلود نسخه‌
اندروید
 

برای استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها
در مدیریت حساب اینترنتی
با مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل در بخش «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی»، مکتب خونه را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از مکتب خونه، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.
در اپلیکیشن «شاتل موبایل من»
در منوی سمت راست با انتخاب «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی» و سپس انتخاب دسته «خدمات»،مکتب خونه را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از مکتب خونه، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.