سیم‌کارت‌ توریست

 

شاتـل‌موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری 3G و 4G، به مسافران و گردشگرانی که به ایران سفر می‌کنند سیم‌کارت اعتباری تحت عنوان «سیم‌کارت توریست» ارائه می‌دهد. این سیم‌کارت خدمات مکالمه، پیامک و اینترنت همراه را در سراسر ایران در اختیار گردشگران قرار داده که با تهیه آن می‌توانند به آسانی با دوستان، خانواده و همکاران خود در ایران و سایر کشور‌ها تماس بگیرند، پیامک بفرستند و از اینترنت همراه با پوشش سراسری 3G و 4G لذت ببرند. این سیم‌کارت به همراه 4 بسته متنوع متناسب با نیازهای گردشگران ارائه می‌شود که بزودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

 

 

تمامی گردشگران و مسافران برای خرید سیم‌کارت‌های توریست شاتل موبایل به همراه بسته‌های ارائه شده می‌توانند به مراکز فروش و خدمات شاتل موبایل مراجعه کرده و با ارائه پاسپورت، ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

گفتنی است، سیم‌کارت‌های توریست شاتل موبایل 30 روز پس از ثبت‌نام غیرفعال شده و متقاضیان در صورت نیاز، پس از این زمان می‌توانند نسبت به خرید مجدد سیم‌کارت‌های توریست اقدام نمایند.


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

نقشه مناطق تحت پوشش

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل