تابستان امسال، شاتل موبایلی شو!

 

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پوشش سراسری 3G و 4G است که همواره تلاش کرده با ارائه خدمات منحصربه‌فرد و جشنواره‌های جذاب، تجربه‌ی لذت‌بخش و متمایزی را در استفاده از سیم‌کارت‌های خود که با پیش شماره 0998 و کد یک به بازار عرضه شده‌اند فراهم آورد.

در این راستا، شاتل موبایل تابستان ۹۸ را با مجموعه‌ای از طرح‌های متنوع و همچنین برگزاری قرعه‌کشی‌های هیجان‌انگیز هفتگی برای مشترکین جدید و قدیمی خود آغاز کرده و هدایای جذابی را برای آن‌ها در نظر گرفته است.

 

شاتل موبایلی شو؛ میلیونر شو!

در طرح میلیونر شو، تمامی مشترکین قدیمی و جدید شاتل موبایل، بر اساس جدول زیر امتیاز کسب کرده و هر دو هفته یکبار با برگزاری یک قرعه‌کشی از شاتل موبایل جایزه میلیونی دریافت می‌کنند.

در قرعه‌کشی میلیونر شو، شما می‌توانید برنده خوش شانس ۱۰ میلیون ریال هدیه باشید. لازم به ذکر است که فرصت کسب امتیاز در این قرعه‌کشی‌ها از ۱۰ تیر تا ۳۱ شهریور بوده و قرعه‌کشی آن هر دو هفته یک بار برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است، تنها مکالمه خارج‌شبکه خروجی و اینترنت مصرفی از طریق بسته‌های خریداری شده (و نه هدیه) یا مصرف به صورت تعرفه آزاد مشمول کسب امتیاز در این قرعه‌کشی می‌شود.

همچنین برای امتیاز مربوط به مصرف اینترنت، هدیه شاتل موبایل پلاس بسته‌های اینترنت شاتل موبایل که توسط مشترک خریداری شده باشند نیز مشمول کسب امتیاز این قرعه‌کشی می‌شود.

 

DataRollover شما می‌توانید از زمان دقیق قرعه‌کشی‌ها، فهرست برندگان و اعطای جوایز، از طریق اینستاگرام، تلگرام، توییتر و وبسایت شاتل موبایل مطلع شوید.

DataRollover در پایان هر دوره قرعه‌کشی شما دوباره فرصت خواهید داشت برای قرعه‌کشی دوره بعد امتیاز کسب کنید.

DataRollover در صورتی که مشترکی چند سیم‌کارت شاتل موبایل داشته باشد، امتیاز هر شماره به صورت مجزا برای هر شماره محاسبه و در قرعه‌کشی شرکت داده خواهد شد.

 

فعالیت تعداد امتیاز
هر ۵۰۰ مگابایت مصرف اینترنت در بازه زمانی ۲ هفته ۳ امتیاز
هر ۲۰ دقیقه مکالمه خارج شبکه خروجی در بازه زمانی ۲ هفته ۱ امتیاز

 

شاتل موبایلی شو؛ مقرو‌ن‌به‌صرفه‌ترین شو!

تا پیش از این شاتل موبایل با عرضه اقتصادی‌ترین تعرفه‌های مکالمه و پیامک داخل و خارج شبکه، بسته‌های ترکیبی، سرویس نوآورانه انتقال‌مانده بسته اینترنت به دوره بعد و تعرفه ویژه مصرف آزاد، تلاش کرده بود مقرون‌به‌صرفه‌ترین خدمات ارتباطی تلفن همراه را به مشترکین خود ارائه کند و در این راستا به تازگی اقدام به معرفی بسته‌های اینترنت مبتنی بر موقعیت «شاتل موبایل پلاس» برای اولین بار در ایران کرده بود.

شاتل موبایل پلاس، سرویس جدید و نوآورانه شاتل موبایل است که بر اساس آن تمامی مشترکین سیم‌کارت‌‌های این اپراتور تلفن همراه می‌توانند با حضور در صدها شهر و دهستان کشور که علامت «+» روی گوشی تلفن همراه آنان و درکنار نام Shatel Mobile به عنوان سرویس‌دهنده‌ی خدمات سیم‌کارت نمایش داده می‌شود، از بسته‌های اینترنت مقرون‌به‌صرفه شاتل موبایل پلاس استفاده کنند.

یک روزه

۲۱،۰۰۰ تومان

> ۷ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #6*1*2*1

خرید

هفت روزه

۱۳،۰۰۰ تومان

> ۳.۵ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #6*2*2*1

خرید

هفت روزه

۶۰،۰۰۰ تومان

> ۲۰ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #7*2*2*1

خرید

یک ماهه

۲۱،۰۰۰ تومان

> ۶ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #6*3*2*1

خرید

سه ماهه

۳۰،۰۰۰ تومان

> ۸ گیگابایت شاتل موبایل پلاس
خرید با کد دستوری: #2*4*2*1

خرید

 

 

تا پیش از این، بسته های شاتل موبایل پلاس به صورت بسته هدیه به همراه برخی از بسته‌های عادی این اپراتور، به مشترکین عرضه شده بودند و حالا، در این مرحله و با توسعه مناطق تحت پوشش این خدمات، بسته‌های اختصاصی شاتل موبایل پلاس، به صورت جداگانه و به عنوان مقرون‌به‌صرفه‌ترین بسته‌های اینترنت کشور، به مشترکین سیم‌ کارت‌های شاتل ارائه می‌شوند.

 

شاتل موبایلی شو؛ ۱۰ برابری شو!

در طرح ۱۰ برابری شو، هر خرید شارژ و یا بسته اینترنت همراه برای سیم‌کارت شاتل موبایل، در یک قرعه‌کشی که هر دو هفته یک بار برگزار می‌شود شرکت داده خواهد شد. جایزه این قرعه‌کشی در هر نوبت و برای ۱۰ نفر، مبلغی معادل ۱۰ برابر میزان شارژ یا بسته‌ای است که در آن خرید از شاتل موبایل تهیه شده است.

گفتنی است، تمامی خریدهای شما از ۳ تیر تا ۲۴ شهریور ۹۸ به طور جداگانه و در بازه‌های زمانی دو هفته‌ای ثبت و در قرعه‌کشی ۱۰ برابری شوی شاتل موبایل شرکت داده خواهند شد.

به یاد داشته باشید تعداد خریدهای بیشتر، شانس شما را در قرعه‌کشی افزایش داده و شما متناسب با میزان شارژ یا بسته خریداری شده در آن خرید، ۱۰ برابر جایزه دریافت خواهید کرد.

برای مشاهده روش های خرید شارژ و بسته‌های سیم‌کارت‌های شاتل موبایل اینجا را کلیک کنید.

 

شاتل موبایلی شو؛ رند شو!

شاتل موبایل، شماره‌های رُند و خوش‌آهنگ خود را با پیش‌شماره 0998 و پوشش سراسری 3G و 4G در سه دسته‌بندی قیمتی یک ستاره، دو ستاره و سه ستاره، به شیوه‌ای نوین و بدون نیاز به شرکت در مناقصه و یا حراج شماره، در اختیار متقاضیان قرار داده است.

در حال حاضر امکان خرید این شماره‌ها به همراه بسته‌های آغازین زیر به صورت فروش آنلاین با مراجعه به فروشگاه اینترنتی شاتل موبایل، فروش تلفنی از طریق تماس با شماره 09981000000 و همچنین فروش حضوری در بیش از ۱۳۰۰ نمایندگیشاتل موبایل در شرایطی برابر و بدون نیاز به شرکت در فرآیند حراجی وجود دارد. متقاضیان برای انتخاب شماره رند و خرید تلفنی می‌توانند عبارت R را به شماره 09981000000 پیامک کنند تا کارشناسان فروش شاتل موبایل با ایشان تماس بگیرند.

 

 

*فعالسازی بسته‌‌های تخصیص داده شده به این سیم‌کارت‌ها از لحظه ثبت‌نام صورت گرفته و اعتبار زمانی این بسته‌ها 30 روز پس از ثبت‌نام خواهد بود.


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

خرید شماره‌های رند شاتل موبایل

شاتل موبایل پلاس

نقشه مناطق تحت پوشش شاتل موبایل پلاس

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل