قرعه‌کشی PS5 شاتل‌موبایل تمدید شد!

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که برای اولین بار در ایران از سیم‌کارت هوشمند با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک رونمایی کرده است.

سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، بهترین و باکیفیت‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE را در هر منطقه انتخاب و تجربه متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود خلق می‌کند.

 

چه شاتل‌موبایلی هستید و چه قصد دارید به شاتل موبایل بپیوندید، می‌توانید در این جشنواره شاتل موبایل، تا پایان مهر ۱۴۰۰ با هر تراکنش امتیاز بگیرید و در قرعه‌کشی پلی‌استیشن‌۵ شرکت کنید.

در این جشنواره با هر ۱۰۰۰ تومان خرید، یک امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت.

شاتل‌موبایلی نیستید؟ همین حالا برای خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل اقدام کنید و در قرعه‌کشی پلی‌استیشن‌۵ شرکت کنید.

انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت

 

هر امتیاز، یک شانس در قرعه‌کشی است و هر فرد به تعداد امتیازات جمع‌آوری شده، شانس برنده شدن در این قرعه‌کشی را خواهد داشت. میزان امتیاز کسب شده از طریق پیامک در چند نوبت به مشترکین اطلاع رسانی خواهد شد.

 

روش‌های کسب امتیاز در جشنواره:

هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید شارژ

هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید بسته

هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید سیم‌کارت

هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید مودم

همچنین با دعوت از دوستان خود برای خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، ۱۰ امتیاز برای شرکت در قرعه کشی پلی‌استیشن‌۵  دریافت خواهید کرد.

فقط تا پایان مهر ۱۴۰۰ فرصت دارید با انجام تراکنش های بیشتر، امتیاز بیشتری جمع کنید و شانس خود را برای برنده شدن پلی‌استیشن‌۵ بالا ببرید.

آیا می‌دانستید؟
در صورت استفاده از اینترنت سیم‌کارت شاتل موبایل، می‌توانید بدون نیاز به خرید اشتراک، از تماشای به‌روزترین فیلم‌ها و سریال‌های ایران و جهان در نماوا لذت ببرید.

 


به پشتیبانی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.