» مشترکین تجاری

 

 

جشنواره “تابستان داغ شاتل موبایل” 

این تابستان؛ مهمان شاتل موبایل باش!


تابستان ۱۳۹۷، اولین تابستانی است که شاتل موبایل “همراه” شماست. به همین مناسبت این اپراتور سراسری تلفن همراه، با برگزاری جشنواره “تابستان داغ شاتل موبایل”، امکان بهره‌مندی مشترکین جدید و قدیمی خود را از سیم‌کارت هدیه، ده‌ها گیگابایت اینترنت 3G و 4G و هزاران دقیقه مکالمه و پیامک رایگان در طول تابستان امسال فراهم آورده است.

 

پیشنهادهای ویژه تابستانی شاتل موبایل برای مشترکین جدید

برای شما و یکی از عزیزانتان: دو سیم‌کارت و سه ماه اینترنت، مکالمه و پیامک مهمان شاتل موبایل

 

با خرید و برقراری نخستین تماس از سیم‌کارت‌های شاتل موبایل به همراه بسته آغازین ویژه تابستان تا ۳۱ مرداد و با تنها ۴۰ هزار تومان؛ دو سیم‌کارت شاتل موبایل به همراه سه ماه مکالمه، پیامک و اینترنت برای خود و یکی از عزیزانتان که بیشتر از همه با او صحبت می‌کنید دریافت خواهید کرد.

مشترکین ADSL شاتل، برای دریافت ۱۸ گیگابایت ترافیک سه ماهه مضاعف، تنها کافی است در زمان ثبت نام “شناسه اشتراک ADSL شاتل” خود را در فرم ثبت نام درج کنند.

برای انتخاب انتخاب شماره و خرید این بسته، اینجا را کلیک کنید و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید و یا به یکی از نمایندگی‌های شاتل موبایل در سراسر کشور مراجعه کنید.

در صورت خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت با بسته آغازین شماره ۴ از طریق وبسایت یا مرکز تماس شاتل موبایل تا پیش از ۳۱ مرداد، دو سیم‌کارت از طریق پست ظرف حداکثر ۷ روز به شما تحویل می‌شود.

– در صورت خرید سیم‌‌کارت با بسته آغازین شماره ۴ از طریق نمایندگی های شاتل موبایل، یک سیم‌‌کارت توسط نماینده به شما تحویل می‌شود و در صورت فعال سازی و برقراری نخستین تماس با این سیم‌کارت تا پیش از ۳۱ مردادماه، دومین سیم کارت مطابق فرآیندی که برایتان پیامک می‌شود، از طریق پست تحویل شما خواهد شد.

– لطفا توجه داشته باشید که در زمان مراجعه مامور پست برای تحویل سیم‌کارت و تکمیل ثبت نام، لازم است کپی کارت ملی خود را به پستچی تحویل دهید.


بسته آغازین شماره ۲ به همراه اینترنت هدیه

 

تا پایان شهریور امسال فرصت دارید تا با تنها ۲۵ هزار تومان و خرید و برقراری نخستین تماس از سیم کارت شاتل موبایل با بسته آغازین شماره ۲، از ۴.۵ تا ۱۰ گیگابایت اینترنت هدیه یک ماهه بهره مند شوید.

حجم اینترنت یک ماهه این بسته برای مشترکین خدمات ADSL شاتل، ۵.۵ گیگابایت بیشتر از سایر مشترکین است. برای دریافت این ترافیک، تنها کافی است در زمان ثبت نام شناسه اشتراک ADSL شاتل خود را در فرم ثبت نام درج کنید.

برای انتخاب انتخاب شماره و خرید این بسته، اینجا را کلیک کنید و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرید و یا به یکی از نمایندگی‌های شاتل موبایل در سراسر کشور مراجعه کنید.

– لطفا توجه داشته باشید که در زمان مراجعه مامور پست برای تحویل سیم‌کارت و تکمیل ثبت نام، لازم است کپی کارت ملی خود را به پستچی تحویل دهید.

 


 

پیشنهاد ویژه تابستانی برای مشترکین قدیمی و جدید شاتل موبایل

این هفته مکالمه کنید؛ هفته بعد اینترنت میهمان شاتل موبایل باشید!

تمامی مشترکین قدیمی و جدید شاتل موبایل از ۲۳ تیر تا جمعه ۳۰ شهریور، به ازای حداقل ۳۰ دقیقه تماس خروجی خارج شبکه در طول هفته، براساس جدول زیر تا ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه با اعتبار زمانی ۷ روزه در هفته بعد دریافت خواهند کرد.

  • بسته‌ اینترنت هدیه، بعد از پایان هر هفته و تا پایان روز شنبه هفته بعد، به سیم کارت شاتل موبایل مشترکین واجد شرایط به طور خودکار تخصیص داده شده و جزئیات آن از طریق پیامک به اطلاع شما می رسد.
  • ترافیک هدیه به ازای مکالمات خروجی خارج از شبکه، از زمان تخصیص و فعالسازی، ۷ روز معتبر بوده و قابل استفاده خواهد بود.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته میتوانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.

صفحات مرتبط:

 

شاتل موبایل وفق مقررات سازمان تنظیم مقررات، مخیر به تعدیل جزییات این پیشنهاد با اخذ موافقت قبلی می باشد.