۱۳ روز، هر روز عیدی بگیر!

شاتل ‏‌موبایل در جشنواره نوروز ۱۴۰۳ به تمامی مشترکین فعلی و جدید خود به مدت ۱۳ روز، بسته اینترنت و کدهای تخفیف شگفت انگیز هدیه می دهد.

اگر مشترک شاتل موبایل هستید فقط کافی‌ست از طریق روش های زیر در جشنواره زمستان ۱۴۰۲ امتیاز کسب کنید و تا پایان ۲۵ اسفند با رساندن امتیازتان به حد نصاب، ۱۳ روز عید از شاتل موبایل بسته اینترنت و کدهای تخفیف شگفت انگیز هدیه بگیرید.

روش‌های کسب امتیاز در جشنواره:

هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید شارژ = ۱ امتیاز

هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید بسته اینترنت = ۱ امتیاز

هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت = ۱ امتیاز

هر ۱۰ دقیقه مکالمه = ۵ امتیاز

خرید مودم = ۳۰۰ امتیاز

دعوت ۱ نفر از دوستان = ۱۰ امتیاز

دعوت ۲ نفر از دوستان = ۲۰ امتیاز

دعوت ۳ نفر از دوستان = ۳۰ امتیاز

دعوت ۴ نفر از دوستان = ۴۰ امتیاز

دعوت ۵ نفر از دوستان = ۵۰ امتیاز

دعوت بیش از ۵ نفر از دوستان = به ازای هر یک نفر ۵۰ امتیاز

شاتل موبایلی نیستید؟

شاتل موبایل تنها ارائه دهنده سیم‌کارت هوشمند با قابلیت مکالمه، پیامک و اینترنت همراه در کشور است که امکان اتصال به شبکه هر ۳ اپراتور دارای شبکه رادیویی را دارد و به طور هوشمند، متناسب با منطقه جغرافیایی شما بهترین و باکیفیت ترین پوشش شبکه را برایتان انتخاب می کند.

اگر تا پایان ۲۵ اسفند سیم کارت شاتل موبایل را به همراه یکی از ۴ بسته‌های آغازین خریداری کنید، می توانید ۱۳ روز نوروز از شاتل موبایل هدیه بگیرید.

 

در نظر داشته باشید:
bullet مشترکین جدید فقط در صورت خرید سیم‌کارت با یکی از ۴ بسته های آغازین مشمول دریافت هدایای عید خواهند شد.
bullet مشترکین فعلی با فعالیت های خود در شبکه شاتل موبایل، علاوه بر ذخیره کردن امتیاز در «جشنواره زمستان ۱۴۰۲»، در صورتی که تا ۲۵ اسفند ماه امتیاز خود را به حد نصاب لازم برای شرکت در جشنواره عید برسانند، هدایای ۱۳ روز عید را دریافت خواهند کرد. حد نصاب امتیاز برای دریافت هدایای عید برای مشترکین از طریق پیامک اعلام خواهد شد.
bullet هدایای ایام عید که به صورت لینک یا کد برای مشترکین پیامک می شوند، روزانه هستند و فقط در همان روز اعتبار دارند.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.