به خودت آیفون۱۳ هدیه بده!

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که با ارائه نخستین «سیم‌کارت هوشمند» کشور، تجربه‌ ای نوین و متفاوتی از شبکه تلفن همراه برای مشترکین سیم‌کارت های خود فراهم کرده است.

سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، به طور مداوم شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و به صورت خودکار بهترین و با کیفیت ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE تلفن همراه را در هر منطقه انتخاب می‌کند.

چه شاتل موبایلی باشید و چه قصد خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل را داشته باشید، شاتل موبایل فرصتی فراهم کرده تا برای فعالیت های خود در شبکه شاتل موبایل به ازای هر ۱۰۰۰ تومان پرداخت در خرید سیم‌کارت، مودم، شارژ و بسته اینترنت، یک امتیاز و یک شانس برای شرکت در قرعه کشی آیفون۱۳ دریافت کنید.

شاتل موبایلی نیستید؟

همین حالا با خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل در قرعه‌کشی آیفون۱۳ شرکت کنید.

انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت

bullet تا پایان دی ماه ۱۴۰۰ با کسب هر امتیاز، یک شانس در قرعه‌کشی خواهید داشت و با افزایش امتیازات خود شانس برنده شدن شما در قرعه‌کشی گوشی موبایل آیفون۱۳ افزایش خواهد یافت.
bullet تعداد امتیازهای شما از طریق پیامک هر هفته اطلاع رسانی خواهد شد.
bullet پس از اتمام جشنواره تاریخ برگزاری قرعه کشی از طریق کانال های اطلاع رسانی شاتل موبایل اعلام خواهد شد.


به پشتیبانی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.