راهکار آی‌پی استاتیک روی سیم‌کارت

شاتـل‌موبایل نسـل جدید تلفن هـمراه کشور با ایجاد زیرسـاخت‌های فنی به‌روز، پـوشش شـبکه منحصر‌به‌فـرد و تجـربه‌ حـرفه‌ای خود، راهـکارهای متنوع و اختصاصی‌شده‌ای را در حـوزه‌ تلفن همراه در اختیار سازمان‌ها و نهادها قرار می‌دهـد.

 

آی‌پی استاتیک (ثابت) چیست؟

آی‌پی (IP) مـخفف واژه Internet Protocol، عـددی چـندرقمی است که آدرس هـر دستگاه مـتصل به ایـنترنت را درون شبکه نشان می‌دهد. به عـبارت دیگر آی‌پی نـشانی یک کاربر خـاص به هـنگام ارسـال و دریافت داده در درون شبکه است.

معمولاً هر دستگاه یا کاربر در هر بار اتصال به اینترنت با آی‌پی متغیر شناخته مـی‌شود و از طریق پروتکل DHCP به صورت خـودکار با آی‌پـی جـدید در شـبکه اپـراتور ثـبت می‌شـود. ایـن اتصـال برای کـاربران عـادی اینترنت هیچ تغییری ایجـاد نمی‌کند و تأثیری در کیفیت اینترنت کاربران ندارد اما در بـعضی موارد لازم است که کاربر همیشه با یک آی‌پی واحد، دائمی و منحصـر به فـرد به شـبکه شناسانده شـود. اینگـونه کاربـران اصـطلاحاً نیـاز به آی‌پی ثـابت یا آی‌پی استاتیـک دارنـد.

شـاتل‌موبایل برای اولین بار در ایران امکان استفاده از IP ثابت (استاتیک) را بر روی سیم‌کارت‌های تلفن هـمراه فراهم کرده است. بر این اساس شاتـل‌موبایل برای سـازمان‌ها، کسب و کـارها و افـرادی که می‌خواهند یک شناسه منحصربه‌فـرد، معتبر و دائمی در دنیای اینترنت روی گوشی تلفن همراه یا مودم 4G/3G خود داشته باشند، آی‌پی ثابت (IP Static) را با امکانات زیر ارائـه می‌دهـد.

 

بسته IP استاتیک یک ساله
سیمکارت هوشمند ۳G و ۴G
تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت
۵۰۰,۰۰۰ تومان
خرید آنلاین

کاربردهای آی پی استاتیک

امکان پیاده‌سازی سیاست‌های مدیریت دسترسی‌پذیری بر مبنای آی‌پی ثابت

امکان محدود کردن دسترسی به اکانت‌ها و داده‌های حساس

استفاده از رایانه به عنوان وب‌سرور و گیم‌سرور

اتصال به ویدیوکنفرانس خارج از شبکه داخلی

ارتباط قابل اعتماد برای سیستم‌های مبتنی بر VoIP

دوربین‌های مداربسته تحت وب

دسترسی آسان از راه دور

انتقـال آسـان فـایل‌ها

افزایش ایمنی سیم‌کارت‌های سازمانی به منظور مدیریت دقیق دسترسی به شبکه داخلی


به پشتیبانی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.