اولین سیم‌کارت خود را هوشمند انتخاب کنید

سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل همیشه بهترین آنتن را برای شما انتخاب می کند. در صورتی که برای اولین بار قصد خرید سیم‌کارت دارید و پیش از این هیچ سیم‌کارتی در هیچ یک از اپراتورهای تلفن همراه کشور به نام شما ثبت نشده است، در طرح ویژه شاتل موبایل برای سیم‌کارت‌اولی‌ها با خرید سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل شامل شماره عادی، رُند و یا شماره تاریخ تولد، علاوه بر بسته آغازین سیم‌کارت، بسته رایگان سه ماهه نیز از شاتل موبایل هدیه بگیرید.

 

انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت

سیم‌کارت هوشمند چیست؟

فناوری سیم‌کارت هوشمند که برای اولین بار در ایران از سوی شاتل موبایل ارائه شده است، به طور مداوم شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و به صورت خودکار با کیفیت‌ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می‌کند. بر این اساس، سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، با قابلیت آنتن‌دهی هوشمند، همیشه گسترده‌ترین و بهینه‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE تلفن همراه را برای مشترکین فراهم می‌کند.

 


به پشتیبانی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.