اولین سیم‌کارت خود را هوشمند انتخاب کنید

در صورتی که تاکنون هیچ سیم کارتی در اپراتورهای تلفن همراه به نام شما ثبت نشده، اولین سیم کارت خود را هوشمند انتخاب کنید و با «سیم کارت هوشمند شاتل موبایل»  همیشه به بهترین پوشش شبکه دسترسی داشته باشید.

در طرح ویژه شاتل موبایل برای سیم‌کارت‌اولی‌ها می توانید با خرید سیم کارت به مبلغ ۱۵،۰۰۰ تومان، بسته سه ماهه شامل اینترنت، پیامک و مکالمه رایگان از شاتل موبایل هدیه بگیرید.

انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت

 

سیم‌کارت هوشمند چیست؟

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه، اولین و تنها اپراتور ارائه دهنده سیم کارت هوشمند در سراسر کشور است که تجربه متمایزی از شبکه تلفن همراه را در اختیار مشترکین خود قرار داده است. سیم کارت هوشمند شاتل موبایل با قابلیت اتصال خودکار به هر سه شبکه رادیویی اصلی کشور، به صورت مداوم شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و به صورت کاملا هوشمند و خودکار با کیفیت ترین پوشش شبکه های 3G و 4G/LTE تلفن همراه را انتخاب می کند.

 


به پشتیبانی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.