جشنواره‌ها > یه دوستی خوب، یه پیشنهاد هوشمندانه

یه دوستی خوب، یه پیشنهاد هوشمندانه

یه دوستی خوب، یه پیشنهاد هوشمندانه

با دعوت از دوستانتان به شاتل موبایل، ۲۰ هزار تومان اعتبار از شاتل موبایل هدیه بگیرید و ۲۰ هزار تومان اعتبار به آنها هدیه دهید.

برای شرکت در جشنواره «دعوت از دوستان» شاتل موبایل فقط کافی است از طریق یکی از روش های زیر لینک «دعوتنامه اختصاصی خودتان» را برای دوستانتان ارسال کنید تا به ازای هر خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت توسط لینک دعوت اختصاصی شما، ۲۰ هزار تومان اعتبار به هر دوی شما ( دعوت کننده و دعوت شونده) تعلق گیرد.

روش‌های دسترسی به لینک اختصاصی برای دعوت از دوستان:

مراجعه به بخش «دعوت از دوستان» در اپلیکیشن شاتل موبایل من

مراجعه به بخش «دعوت از دوستان» در مدیریت حساب اینترنتی

شماره گیری کد دستوری #۱*۷*۱* از سیم کارت شاتل موبایل و دریافت خودکار لینک دعوتنامه اختصاصی از طریق پیامک

bullet به ازای هر خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت توسط لینک دعوت اختصاصی شما، ۵۰ امتیاز برای قرعه‌کشی‌های آیفون برای شما ذخیره خواهد شد.
bullet اگر مشترک اینترنت ADSL شاتل هستید در صورت دعوت از دوستان خود برای پیوستن به شاتل موبایل، ۲۰ گیگابایت اینترنت ADSL هدیه دریافت خواهید کرد.
bullet در صورت خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت از طریق لینک دعوت اختصاصی، هدیه دعوت کننده و دعوت شونده در اولین شنبه پس از فعالسازی، تخصیص داده خواهد شد.


به پشتیبانی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.