جشنواره‌ها > سال نو را پرسرعت آغاز کنید

سال نو را پرسرعت آغاز کنید

سال نو را پرسرعت آغاز کنید

مودم رومیزی Utel با پشتیبانی از شبکه‌های 4G/LTE به عنوان یکی از مودم‌های قدرتمند بازار با ۲ آنتن خارجی و حداکثر سرعت انتقال اطلاعات ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه شناخته می‌شود.

مودم Utel در ابعاد ۴۸ * ۱۳۲ * ۱۸۰ با طراحی زیبا و وزنی سبک گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در محیط‌های خانگی و سازمانی است و کاربران با قرار دادن سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل در این مودم، اتصالی سریع و پایدار به اینترنت را تجربه خواهند کرد.

مودم رومیزی Utel به آسانی نصب و راه‌اندازی می‌شود. همچنین این مودم برق مورد نیاز خود را از طریق یک منبع تغذیه با ولتاژ ۱۲ ولت DC و جریان ۱ آمپر تامین می‌کند. در این مودم نشانگر LED برای نمایش وضعیت روشن یا خاموش بودن مودم، نمایش وضعیت شبکه وای‌فای، نمایش وضعیت شبکه دیتا و سیگنال شبکه و نمایش وضعیت اتصال و عدم اتصال پورت‌های LAN تعبیه شده است.

مودم Utel در جشنواره ویژه نوروز ۱۴۰۲ به همراه بسته آغازین ۷۲ گیگابایت اینترنت هدیه به مدت محدود در دسترس شماست.

استفاده از مودم Utel تنها با سیم‌کارت‌های شاتل‌موبایل مقدور است.

برای مشاهده مشخصات فنی این مودم و ثبت سفارش، اینجا را کلیک کنید.

فرصت خرید تا ۲۰ اردیبهشت ماه

  • مودم 4G روتر UTEL

  • سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل

  • ۷۲ گیگابایت اینترنت هدیه

سیم‌کارت هوشمند چیست؟

سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل، با قابلیت آنتن دهی هوشمند، به طور مداوم شبکه و آنتن‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین را تحلیل و به صورت خودکار با کیفیت‌ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می‌کند. به عبارت دیگر، سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل، همیشه گسترده‌ترین و بهینه‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و /4G 4.5G تلفن همراه را برای مشترکین فراهم می‌کند.

در نظر داشته باشید:
۷۲ گیگابایت اینترنت هدیه به متقاضیانی اختصاص خواهد یافت که در طول زمان جشنواره اقدام به خرید کنند و نهایتاً تا ۲۰ اردیبهشت سیم‌کارت خود را فعال کنند.

آیا می‌دانستید؟
در صورت استفاده از اینترنت سیم‌کارت شاتل‌موبایل، می‌توانید بدون نیاز به خرید اشتراک، از تماشای به‌روزترین فیلم‌ها و سریال‌های ایران و جهان در نماوا لذت ببرید.