جشنواره‌ها > با شاتل موبایل به سفر قطر کنید!

با شاتل موبایل به سفر قطر کنید!

با شاتل موبایل به سفر قطر کنید!

شاتل‌موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که با ارائه نخستین «سیم‌کارت هوشمند» در کشور، تجربه‌‌ای نوین و متفاوت از شبکه تلفن همراه برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود فراهم کرده است. سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل‌موبایل، با قابلیت اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور اصلی، شبکه و آنتن‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین را به طور مداوم تحلیل و باکیفیت‌ترین شبکه در هر منطقه را به صورت کاملا خودکار و هوشمند برای مشترکین انتخاب می‌کند.

چه شاتل‌موبایلی باشید و چه قصد خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل را داشته باشید، شاتل‌موبایل فرصتی فراهم کرده تا برای فعالیت‌های خود در شبکه شاتل‌موبایل به ازای هر ۱۰۰۰ تومان پرداخت برای خرید شارژ، بسته اینترنت، سیم‌کارت و یا مودم یک امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی کمک هزینه ۳۰ میلیون تومانی سفر به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دریافت کنید.

شاتل‌موبایلی نیستید؟

همین حالا با خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل‌موبایل در قرعه‌کشی کمک هزینه ۳۰ میلیون تومانی سفر به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شرکت کنید.

انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت

bullet تا پایان اسفند ماه ۱۴۰۰ با کسب هر امتیاز، یک شانس در این قرعه‌کشی خواهید داشت و با افزایش امتیازات خود شانس برنده شدن شما در قرعه‌کشی افزایش خواهد یافت.
bullet تعداد امتیازهای شما از طریق پیامک هر هفته اطلاع‌رسانی خواهد شد.
bullet در صورتی که قبلا سیم‌کارت شاتل‌موبایل خریداری کرده‌اید و هنوز اقدام به فعالسازی آن نکرده‌اید، با فعال سازی سیم‌کارت خود می‌توانید متناسب با قیمت خرید سیم‌کارتتان، امتیاز دریافت کنید.
bullet پس از اتمام جشنواره تاریخ برگزاری قرعه‌کشی از طریق کانال‌های اطلاع‌رسانی شاتل‌موبایل اعلام خواهد شد.
bullet همچنین می توانید با دعوت از دوستان خود، ۱۰ امتیاز برای شرکت در قرعه کشی دریافت کنید.


به پشتیبانی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.