سرویس انتقال دیتا

سرویس انتقال دیتا یکی از خدمات متمایز شاتل موبایل است که تنها توسط این اپراتور در کشور ارائه می شود. انتقال دیتا این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید باقیمانده اینترنت استفاده نشده بسته خود را تا سقف معینی به دوره بعد انتقال دهید. این سرویس برای تعدادی از بسته های اینترنت شاتل موبایل فعال است که در زیر مشاهده می کنید.

توصیه می‌کنیم قبل از خرید بسته، نکته‌های زیر را مطالعه کنید.

bullet در صورتی که شما چند بسته با مدت زمانی یکسان داشته باشید (مثلاً دو بسته ۶ ماهه یا دو بسته هفت روزه) اولویت مصرف با بسته ای است که زودتر خریداری شده است.

bullet بسته‌ها با تنوع ویژه، به منظور مدیریت آسان هزینه‌های شما در نظر گرفته شده‌اند. شما می‌توانید بسته متناسب با نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.

bullet برای فعال‌سازی هر کدام از بسته‌ها با استفاده از اعتبار موجود در سیم‌کارت خود می‌توانید از یکی از روش های زیر استفاده کنید:

bullet شماره‌گیری کد دستوری #۱* از طریق سیم‌کارت‌های شاتل موبایل

bullet بخش خرید بسته در «مدیریت حساب اینترنتی» شاتل موبایل به نشانی my.shatelmobile.ir

bullet برای خرید هر کدام از بسته‌ها با پرداخت مستقیم می‌توانید از یکی از روش های زیر استفاده نمایید:

bullet شماره‌گیری کد دستوری #۱* از سیم‌کارت‌های شاتل موبایل

bullet شماره‌گیری کد دستوری #۷* از سیم‌کارت‌های شاتل موبایل

bullet شماره‌گیری کد دستوری #۷۲۴* از سایر خطوط

bullet شماره‌گیری کد دستوری #۷۸۹* از سایر خطوط

bullet برای اطلاع از میزان اعتبار باقی مانده بسته خریداری شده و مدیریت بسته ها، کد #۱* را از سیم‌کارت شاتل موبایل خود شماره‌گیری کنید و یا به بخش مدیریت حساب اینترنتی مراجعه کنید.

bullet شما می‌توانید با قابلیت فوق‌العاده «انتقال دیتا» که برای نخستین بار در ایران توسط شاتل موبایل معرفی شده، در زمان تمدید بسته، دیتای باقی مانده (تا سقف ۴۰۰ مگابایت) از بسته قبلی خود را به دوره بعد منتقل کنید.

bullet در صورت خرید بسته با قابلیت تمدید خودکار، بسته به صورت خودکار پس از پایان مدت اعتبار زمانی بسته و یا تمام شدن حجم اینترنت همراه بسته (هر کدام که زودتر اتفاق بیفتد) تمدید می گردد. برای تمدید مجدد بسته، هزینه آن از اعتبار شما کسر می شود. براین اساس لازم است که دقت داشته باشید در زمان تمدید بسته، اعتبار کافی در حساب خود داشته باشید.

bullet در صورت تمایل برای غیرفعال‌سازی قابلیت تمدید خودکار، می‌توانید به بخش ثبت درخواست سیستم مدیریت حساب اینترنتی خود مراجعه و درخواست فوق را ثبت کنید و یا از طریق مرکز تماس ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ اقدام کنید.

bullet در بسته‌های تمدید‌پذیر شاتل موبایل، تنها اینترنت بسته شامل تمدید‌ خودکار شده و امکان تمدید مکالمه و پیامک موجود در این بسته‌ها وجود ندارد.

bullet در صورتی که شما بیش از یک بسته فعال داشته باشید، اولویت مصرف اینترنت همراه به ترتیب زیر است: جشنواره، بسته یک‌روزه، بسته هفت‌روزه، بسته آغازین ۱ ماهه / بسته آغازین FMC، بسته ترکیبی ۳۰ روزه، بسته ۳۰ روزه / بسته تمدید ماهیانه FMC، بسته ترکیبی سه‌ماهه، بسته آغازین با تخصیص ماهیانه، بسته سه‌ماهه، بسته ترکیبی ۶ ماهه، بسته ۶ ماهه، بسته ترکیبی ۱۲ ماهه، بسته ۱۲ ماهه، تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت همراه، تعرفه آزاد اینترنت

bullet سقف مصرف منصفانه برای مکالمه نامحدود درون‌شبکه ۱۰۰۰ دقیقه است

bullet تماس با کدهای خدماتی شامل مکالمه های برون‌شبکه بوده و مشمول بسته تشویقی نخواهد شد.

برای خرید روی بسته مورد نظر خود کلیک کنید:

بسته هفت روزه
۵ گیگابایت اینترنت
امکان انتقال مانده بسته دیتا
با قابلیت تمدید خودکار
۱۷,۵۰۰ تومان
خرید آنلاین
بسته پانزده روزه
۷۵۰ مگابایت اینترنت
امکان انتقال مانده بسته دیتا
با قابلیت تمدید خودکار
۸,۰۰۰ تومان
خرید آنلاین
بسته یک ماهه
۵۰۰ مگابایت اینترنت
امکان انتقال مانده بسته دیتا
با قابلیت تمدید خودکار
۵,۵۰۰ تومان
خرید آنلاین
بسته یک ماهه
۸۵۰ مگابایت اینترنت
امکان انتقال مانده بسته دیتا
با قابلیت تمدید خودکار
۹,۰۰۰ تومان
خرید آنلاین
بسته سه ماهه
۸ گیگابایت اینترنت
امکان انتقال مانده بسته دیتا
با قابلیت تمدید خودکار
۳۳,۵۰۰ تومان
خرید آنلاین

آیا می‌دانستید؟ در صورت استفاده از اینترنت سیم‌کارت شاتل موبایل، می‌توانید بدون نیاز به خرید اشتراک، از تماشای به‌روزترین فیلم‌ها و سریال‌های ایران و جهان در نماوا لذت ببرید.


به پشتیبانی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.