استعلام تعداد سیم‌کارت‌های مشترکین اپراتورهای تلفن همراه

اگر می‌خواهید از تعداد سیم‌کارت‌هایی که به نام شما ثبت شده است مطلع شوید، می‌توانید از سه روش زیر  اقدام کنید:

  • پیامک: کد ملی خود را از طریق یکی از سیم‌کارت‌هایی که به نام شما ثبت شده، به سرشماره ۳۰۰۰۱۵۰ ارسال کنید.
  • پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی: برای استفاده از این روش فقط کافی است به پورتال رگولاتوری به آدرس اینترنتی www.cra.ir مراجعه کنید و سپس در قسمت حقوق کاربران به بخش استعلام سرویس های مشترکین اپراتور های مخابراتی وارد شده و از سیم‌کارت‌های‌ تحت مالکیت و اپراتورهای مربوط به آن مطلع شوید.
  • اپلیکیشن «دولت همراه»: برای استفاده از این روش نیز می‌توانید از طریق آدرس اینترنتی https://mob.gov.ir یا «کافه بازار» اپلیکیشن «دولت همراه» را دانلود کنید. سپس با مراجعه به بخش خدمات پرکاربرد و انتخاب گزینه «تعداد خطوط مشترکین تلفن ثابت و سیار» نسبت به استعلام تعداد سیم کارت‌های خود اقدام کنید. در این روش فهرست شماره‌های ثبت شده به نام شما نمایش داده می‌شود.

 

سلب امتیاز سیم‌کارت شاتل موبایل

اگر به هر دلیل تمایل دارید که یکی از سیم‌کارت‌های شاتل موبایل تحت مالکیت خود را فسخ و سلب امتیاز کنید، می‌توانید از طریق روش‌های زیر اقدام کنید:

نکته: در صورتی که به دست کم یک سیم‌کارت شاتل موبایل، برای ورود به سیستم کنترل حساب اینترنتی دسترسی ندارید، میتوانید از اینجا نسبت به انتخاب شماره و دریافت یک سیم کارت اقدام کنید و یا به صورت حضوری به نمایندگی‌های شاتل موبایل در سراسر کشور مراجعه کنید.

انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت

تغییر مالکیت سیم کارت

برای تغییر مالکیت سیم کارت شاتل موبایل خود و انتقال آن به فرد دیگری، لازم است به همراه اصل کارت ملی و شخصی که تصمیم دارید مالکیت سیم کارت خود را به او منتقل کنید، به صورت حضوری به یکی از نمایندگی‌های شاتل موبایل مراجعه کنید. توجه داشته باشید که اگر شخصی که بنا دارید مالکیت سیم‌کارت را به او منتقل کنید، پیش از این دستکم یک سیم‌کارت در یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور به نام او ثبت نام شده، لازم است برای دریافت و ارائه پیامک رمز یکبار مصرف احراز هویت، یک سیم‌کارت ثبت شده با کد‌ملی خود را در هنگام مراجعه به دفاتر نمایندگی، به همراه داشته باشد.

 


به پشتیبانی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.