شاتل موبایل > نوشته‌های بلاگ > جشنواره > یک‌سال اشتراک رایگان برای شاتل موبایلی‌ها در مای‌اپس

یک‌سال اشتراک رایگان برای شاتل موبایلی‌ها در مای‌اپس

Date

برچسب‌ها: ,

شاتل موبایل با همکاری اپلیکیشن مای‌اپس (بزرگ‏‌ترین مرجع دانلود قانونی موسیقی و فیلم) امکان دسترسی بدون محدودیت به بیش از ۸۰ هزار قطعه موسیقی را برای شما فراهم کرده است.

اپلیکیشن مای‌اپس (MyApps) بانکی از آخرین آلبوم‌های موسیقی هنرمندان مطرح ایرانی و خارجی و جدیدترین فیلم‌های ایران و جهان (بیش از ۴ هزار فیلم) است. شما در مای‌اپس می‌توانید علاوه بر شنیدن آنلاین موسیقی یا پخش آنلاین فیلم از امکان دانلود و استفاده به صورت آفلاین نیز بهره‌مند شوید.

هزینه عضویت یک ساله مای‏‏‌ا‏پس ۱۴۴ هزار تومان است که برای شاتل موبایلی‌ها، هزینه اشتراک یک‌ساله رایگان می‌باشد تا دسترسی‌ شما به موسیقی مورد علاقه‌تان را راحت‌تر و مقرون به‌صرفه‌تر کند.

 

روش استفاده شاتل موبایلی‌ها از مای‌اپس

ثبت نام در وب‌سایت مای‌اپس

ثبت نام در اپلیکیشن (اندروید و iOS) مای‌اپس

 

توضیحات بیشتر 

  • گفتنی است، پس از وارد نمودن شماره شاتل موبایلی خود در وب‌سایت یا اپلیکیشن مای‌اپس، کد تایید ورود به سیستم برای شما پیامک می‌شود.
  • تا پایان مرداد ماه ۹۸ فرصت دارید در این طرح ثبت نام کنید و از تاریخ ثبت نام به مدت یک‌سال اشتراک رایگان دریافت نمایید. برای استفاده از این طرح لازم است از آخرین نسخه اپلیکیشن (لینک فوق) استفاده کنید.
  • برای شما شاتل موبایلی عزیز که پیش از این در مای‌اپس عضو بوده‌­اید، استفاده رایگان از این سرویس مستلزم تماس با مرکز پشتیبانی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ و فعال‌سازی اشتراک رایگان است.