شاتل موبایل به تازگی با اضافه کردن رنج ۰۹۹۸۱۳ به شماره های خود این امکان را فراهم کرده است که سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل را با شماره تاریخ تولدتان یا هر تاریخ دیگری که برای شما ارزشمند است انتخاب و خریداری کنید.

طبیعی است که هر تاریخ فقط و فقط یک شماره خواهد داشت. پس همین حالا، به صفحه انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل بروید و تاریخ تولد یا هر تاریخ دیگری را که مد نظر دارید انتخاب کنید تا شماره تلفن ویژه و اختصاصی خود را داشته باشید.

در این طرح علاوه بر شماره اختصاصی خود، شما صاحب سیم‌کارت هوشمند خواهید شد و از مزیت بی‌نظیر آن بهره خواهید برد.

فناوری سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، به طور مداوم شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و به صورت خودکار با کیفیت‌ترین پوشش سیگنال را در هر منطقه از کشور انتخاب می‌کند. بر این اساس، سیم کارت هوشمند شاتل موبایل، با قابلیت آنتن دهی هوشمند، همیشه گسترده‌ترین و بهینه‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE تلفن همراه را برای مشترکین فراهم می‌کند.

برای انتخاب شماره مورد نظر و خرید سیم‌کارت، کافی است به فروشگاه آنلاین شاتل موبایل مراجعه کرده و شماره مورد نظر خود را جستجو و در صورت آزاد بودن شماره، سیم‌کارت خود را خریداری کنید.

 

انتخاب شماره و خرید سیم‌کارت

آیا می‌دانستید؟
در صورت استفاده از اینترنت سیم‌کارت شاتل موبایل، می‌توانید بدون نیاز به خرید اشتراک، از تماشای به‌روزترین فیلم‌ها و سریال‌های ایران و جهان در نماوا لذت ببرید.

 


به پشتیبانی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل

نقشه مناطق تحت پوشش شبکه شاتل موبایل