شاتل موبایلی‌ها ارزان‌تر پارک می‌کنند!

 

شاتل موبایل در ادامه‌ی ایجاد همکاری با تامین‌کنندگان خدمات کاربردی آنلاین و استارتاپ‌های نوآور در حوزه زندگی دیجیتال، این امکان را برای شما مشترکین عزیز فراهم کرده که تا پایان خرداد ماه ۱۳۹۹ با وارد کردن شماره شاتل‌ موبایلی خود و ثبت‌نام در اپلیکیشن یا نسخه وب الوپارک، «۵۰ هزار تومان» اعتبار اولیه هدیه بگیرید و در هر بار رزرو پارکینگ، %۵۰ از میزان مبلغ رزرو جای پارک خودروی خود را از این اعتبار ۵۰ هزار تومانی هدیه، پرداخت کنید.

الوپارک سامانه آنلاین جستجو و رزرو جای پارک و پارکینگ است که با استفاده از آن و تنها با چند کلیک ساده، می‌توانید جای پارک مناسب خود را رزرو و در زمان مقرر در آن‌جا پارک کنید. همچنین الوپارک به‌عنوان پلتفرم اشتراک فضای پارک خصوصی نیز فعالیت کرده و در مناطقی که پارکینگ عمومی موجود نبوده یا فضای پارکینگ‌های عمومی، برای حجم خودروهای آن منطقه کافی نباشد از ظرفیت پارکینگ‌های خصوصی شامل پارکینگ‌های شرکت‌ها، سازمان‌ها، مجتمع‌های مسکونی، منازل و غیره برای کاربران خود جای پارک مناسب و نزدیک تامین می‌کند. در حال حاضر این اپلیکیشن در شهرهای تهران، تبریز و قم در حال سرویس‌دهی به کاربران بوده و به‌سرعت در حال گسترش این محدوده است.

شما مشترکین عزیز شاتل موبایل می‌توانید نسخه اندروید اپلیکیشن الوپارک را دانلود کرده و در صورتی که سیستم عامل دستگاه شما iOS است از نسخه وب این سامانه استفاده کنید:

 

 برای دانلود نسخه اندروید کلیک کنید

 

 در صورت استفاده از سیستم عامل iOS کلیک کنید

 

 

شاتل موبایلی‌ها ارزان‌تر پارک می‌کنند!همشهری داستان

 

 

ویژگی‌های الوپارک

  • جستجوی پارکینگ بر اساس نام محله و خیابان
  • جستجو بر اساس نام پارکینگ
  • رزرو جای پارک
  • پرداخت آنلاین هزینه جای پارک
  • دریافت اطلاعات وجود جای پارک خالی در پارکینگ
  • دریافت اطلاعات محدودیت‌ها و راهنمای دسترسی به پارکینگ

 


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

خدمات اختصاصی محتوا و سرگرمی

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی‌های شاتل موبایل