چارچرخ، همراهِ شبانه‌روزی خودروی شماست!

تا ۵۰ درصد تخفیف خدمات امداد خودروی «چارچرخ» ویژه شاتل موبایلی ها!

 

حتما تاکنون برای شما اتفاق افتاده که به هنگام رانندگی، خودرو شما دچار مشکل شده است و به دلیل نداشتن زمان و اطلاعات فنی کافی هزینه‌های هنگفتی را متحمل شده‌اید. «چارچرخ» سامانه هوشمند خدمات خودرو است که با هدف دسترسی آسان عموم به تعمیر و سرویس خودرو با بهترین کیفیت و صرف کمترین زمان و هزینه توانسته تمامی دغدغه‌های شما عزیزان را در زمان بروز حوادث ناگهانی مرتفع سازد. همچنین علاوه بر همکاری با مراکز معتبر و امدادگران و تعمیرکاران متخصص، با یادآوری‌های لازم و آموزش‌های فنی ابتدایی شما را در مدیریت و نگهداری خودروی­تان یاری می‌کند.

شاتل موبایل با همکاری «چارچرخ» برای شما شاتل موبایلی های عزیز در شهر تهران این امکان را فراهم کرده است تا با تخفیفات ویژه از خدمات این سرویس بهره­مند شوید. این تخفیفات شامل موارد زیر است:

 

DataRollover%۲۰ تخفیف هزینه ثابت ارسال یدک کش در سرویس درخواست خودروبر (به ارزش ۸۰ هزار تومان، که برای شاتل موبایلی ها ۶۴ هزار تومان است)

DataRollover%۲۰ تخفیف هزینه ثابت خودروبر در سرویس درخواست خودروبر (به ارزش ۱۲۰ هزار تومان، که برای شاتل موبایلی ها ۹۶ هزار تومان است)

DataRollover%۵۰ تخفیف هزینه اعزام امداد اضطراری در سرویس درخواست امداد (به ارزش ۳۵ هزار تومان، که برای شاتل موبایلی ها  ۱۷۵۰۰ هزار تومان است)

DataRollover%۵۰ تخفیف هزینه عیب‌یابی تخصصی خودرو در سرویس درخواست امداد (به ارزش ۶۰ هزار تومان، که برای شاتل موبایلی ها ۳۰ هزار تومان است)

پس از ارسال درخواست امداد، تیم پشتیبانی چارچرخ جهت نیازسنجی و امدادرسانی با شما تماس گرفته و زمان تقریبی رسیدن امدادگر، نکات ایمنی احتمالی و محل تعمیرگاه های نزدیک را به شما اعلام خواهد کرد. همچنین درنظر داشته باشید جهت بهره‎مندی از تخفیف‌های ویژه شاتل موبایلی‌ ها لازم است به تیم پشتیبانی چارچرخ اعلام کنید که عضو شبکه شاتل موبایل هستید.

 

مراحل ورود و عضویت:

  • اگر از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنید، می‌توانید اپلیکیشن چارچرخ را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود نسخه اندروید

 

  • اگر از سیستم عامل iOS استفاده می‌کنید، می‌توانید از طریق وب‌سایت چارچرخ نسبت به دریافت سرویس و درخواست امداد در محل اقدام کنید.

وبسایت

 

پس از نصب نسخه اندروید اپلیکیشن چارچرخ شماره شاتل موبایلی خود را برای ساخت حساب کاربری وارد کرده و کد تایید پیامک شده را وارد نمایید.

سپس با مشخص کردن برند خودرو خود می‌توانید از خدمات چارچرخ به همراه تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها در مناطق تحت پوشش این سامانه بهره‌مند شوید.

 

ویژگی‌ها

چارچرخ در طول فعالیت خود ارزش‌هایی را برای کاربران خود آفریده است تا در بازار سنتی و البته تا حدی غیرقابل اطمینان خدمات خودرو، خدماتی متمایز و باکیفیت به امداد خواهان ارائه دهد. این مزایا در تعامل با کاربران شاتل موبایل شامل موارد زیر می‌شود: 

  • ایجاد بستری هوشمند و تکنولوژیک، زمینه مناسبی برای تسهیل ارتباط بین کاربران و چارچرخ
  • پشتیبانی شبانه روزی و پیگیری مداوم توسط کادر پشتیبانی آموزش دیده با سرعت عمل بالا
  • مدیریت ارتباط با مشتری و نگهداشت مشتری بعد از تکمیل فرایند درخواست
  • زمان کوتاه رسیدن امداد به امدادخواه
  • کیفیت بالا خدمات و امکان دریافت بازخورد

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

خدمات اختصاصی محتوا و سرگرمی

شاتل موبایل پلاس

انتخاب شماره و خرید آنلاین

فهرست نمایندگی های شاتل موبایل