» مشترکین تجاری
شاتل موبایل > خدمات مشتریان > راهنمای خرید شارژ و افزایش اعتبار

راهنمای خرید شارژ و افزایش اعتبار

برای خرید شارژ و افزایش اعتبار به صورت آنلاین می توان به روشهای ذیل اقدام نمود :

روش اول
در پایین صفحه سمت راست گزینه دایره شکلی به رنگ نارنجی و کلمه “خرید شارژ” نمایان است، که با کلیک بر روی آن می توانید سیم کارت خود را شارژ نمائید .

پس از کلیک کردن بر روی آیکن مذکور، به صفحه بعد که بخش مدیریت حساب اینترنتی وب سایت می باشد، هدایت خواهید شد. در نظر داشته باشید که حتی از ابتدا نیز می توانید مستقیما به همین ادرس مراجعه و عملیات افزایش شارژ و چندین فعالیت دیگر بر روی سیم کارت خود را مدیریت و کنترل نمایید. آدرس مستقیم بخش مدیریت حساب اینترنتی www.my.shatelmobile.ir می باشد.

پس از ورود به صفحه افزایش اعتبار می بایست شماره موبایل خود را بدون وارد کردن صفر اولیه وارد نمائید.سپس مبلغ را به ریال وارد نمائید.
پس از وارد نمودن مبلغ درخواستی بر روی کلید تائید افزایش اعتبار کلیک نمائید.
سپس سیستم مبلغ خرید شما را با احتساب ۹% مالیات بر ارزش افزوده محاسبه و آنرا به شما نمایش خواهد داد.


در این مرحله می توانید با تائید مبلغ و ادامه مسیر، خرید خود را تکمیل و یا با انتخاب گزینه بازگشت به مرحله قبل باز گردید. پس از انتخاب گزینه تائید به مرحله بعد که وارد نمودن مشخصات کارت بانکی شما جهت پرداخت از طریق درگاه بانکی است، هدایت خواهید شد. 
پس از وارد نمودن اطلاعات بانکی خود و انتخاب گزینه پرداخت، پرداخت شما انجام و در حساب شما منظور و رسید پرداخت شما بر روی صفحه نمایان خواهد شد.

و در انتها پیام موفقیت آمیز بودن عملیات پرداخت و افزایش اعتبار بر روی صفحه نمایش داده خواهد شد .


سپس با کلیک بر روی گزینه تائید به پنل مدیریت حساب خود هدایت خواهید شد که از این طریق می توانید میزان اعتبار و باقیمانده طرح های مصرفی خود را ملاحظه نمائید.

روش دوم
شما میتوانید با مراجعه به بخش مدیریت حساب اینترنتی www.my.shatelmobile.ir و انتخاب گزینه افزایش اعتبار، اعتبار سیم کارت خود را افزایش دهید.


برای انجام این کار ابتدا بر روی گزینه افزایش اعتبار کلیک کرده و در صفحه بعد شماره موبایل خود را بدون وارد کردن صفر اولیه وارد نمائید.سپس مبلغ را به ریال وارد نمائید. پس از وارد نمودن مبلغ درخواستی بر روی کلید تائید افزایش اعتبار کلیک نمائید. سیستم مبلغ خرید شما را با احتساب ۹% مالیات بر ارزش افزوده محاسبه و به شما نمایش خواهد داد.


در این مرحله می توانید با تائید مبلغ و ادامه مسیر، خرید خود را تکمیل و یا با انتخاب گزینه بازگشت به مرحله قبل باز گردید.
پس از انتخاب گزینه تائید به مرحله بعد که وارد نمودن مشخصات کارت بانکی شما جهت پرداخت از طریق درگاه بانکی است، هدایت خواهید شد.


پس از وارد نمودن اطلاعات بانکی خود و انتخاب گزینه پرداخت، پرداخت شما انجام و در حساب شما منظور خواهد شد و رسید پرداخت شما بر روی صفحه نمایان می شود و در انتها پیام موفقیت آمیز بودن عملیات پرداخت و افزایش اعتبار بر روی صفحه نمایش داده خواهد شد.
سپس با کلیک بر روی گزینه تائید به پنل مدیریت حساب خود هدایت خواهید شد که از این طریق می توانید میزان اعتبار و باقیمانده طرح های مصرفی خود را ملاحظه نمائید.

روش سوم
ورود مستقیم به بخش مدیریت حساب اینترنتی www.my.shatelmobile.ir و انتخاب گزینه مدیریت حساب اینترنتی است.
پس از ورود به گزینه مدیریت حساب اینترنتی می بایست مشترک کلمه کاربری خود که کد ملی وی می باشد و کلمه عبور خود را وارد نماید تا وارد پنل مدیریت حساب اینترنتی خود شود.
لازم به ذکر است کلمه کاربری و رمز عبور در هنگام ثبت نام مشترک به آدرس ایمیل و شماره موبایلی که از سوی وی اعلام شده است ارسال و پیامک می گردد.پس از وارد نمودن کد کاربری و رمز عبور و انتخاب گزینه ورود، مشترک به مرحله بعدی هدایت خواهد شد.
سپس با انتخاب گزینه مدیریت اعتبار در بالای صفحه، به پنل افزایش اعتبار وارد می شود.
پس از ورود به پنل مدیریت اعتبار، مشترک با چنین صفحه ای مواجه خواهد شد که می تواند اعتبار خود را از طریق وارد نمودن پین کد یا کد شارژ افزایش دهد. در صورتی که مشترک از هر کانالی پین کد شارژ جهت افزایش اعتبار خود خریداری نموده باشد می بایست کد مورد نظر را طبق تصویر ذیل و در محل مشخص شده وارد نماید و سپس گزینه فعال سازی شارژ را انتخاب نماید. لازم به ذکر است در این مقطع زمانی امکان خرید پین کد شارژ موجود نمی باشد و بزودی این امکان برای مشترکین فراهم خواهد شد.

انتقال اعتبار
از دیگر امکانات بخش مدیریت حساب اینترنی، قابلیت انتقال اعتبار بین مشترکین شاتل موبایل می باشد. برای این منظور مشترک می بایست گزینه انتقال اعتبار را انتخاب نماید.

سپس در جای خالی مربوطه شماره مقصد و سپس مبلغ مورد درخواست جهت انتقال به مشترک شاتل موبایلی دیگر را وارد نماید تا پس از تائید، اعتبار مورد نظر انتقال یابد. شایان ذکر است مبلغ انتقالی با احتساب ۵۰۰ ریال کارمزد که از فرد انتقال دهنده کسر می شود محاسبه خواهد شد.