دل‎گرمِ ارتباطی نو

سیم‎کارت شاتل‎موبایل به همراه بسته‎های جذاب اینترنت همراه

 

شاتل‌موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه ایران با پوشش سراسری 3G و 4G با عرضه خدمات مکالمه، پیامک و اینترنت 3G و 4G با مقرون‌به صرفه‌ترین تعرفه‌ها، تجربه بی‌نظیری از شبکه موبایل را برای مشترکین خود به ارمغان آورده است.

 

چرا شاتل‌موبایل؟

پوشش‌ سراسری 3G و 4G با اتصال به سه شبکه در کل کشور، تنها ارائه‌کننده تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار برای اولین بار در ایران، تنها ارائه کننده سرویس تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت در ایران، اولین و تنها اپراتور ارائه‌کننده سرویس انتقال باقی‌مانده ترافیک بسته‌های اینترنت به دوره بعد در ایران، عرضه مقرون‌به‌صرفه‌ترین تعرفه‌ها و بسته‌ها، مدیریت آسان و شفاف حساب کاربری و هزینه‌ها در کنار پشتیبانی غیرحضوری ۲۴ ساعته دو زبانه و بیش از ۴۰۰ دفتر انحصاری فروش و خدمات پس از فروش از جمله دلایل انتخاب سیم‌کارت‌های شاتل به‌عنوان اپراتور سرویس‌دهنده خدمات صوت، پیامک و دیتا است.

بسته‌های آغازین مشمول این طرح عبارتند از:

بسته آغازین 2بسته آغازین 3بسته آغازین 4

خرید سیم‌کارت

*در صورتی که مشترک خدمات ADSL شاتل هستید برای دریافت حجم اینترنت هدیه تنها کافی است در زمان ثبت نام، شناسه اشتراک ADSL شاتل خود را در فرم مربوطه درج کنید.


روش‌های انتخاب شماره و خرید سیم‎کارت

 


به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته میتوانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.

صفحات مرتبط:


شاتل موبایل وفق مقررات سازمان تنظیم مقررات، مخیر به تعدیل جزییات این پیشنهاد با اخذ موافقت قبلی است.