خدمات ارزش افزوده > فروشگاه آنلاین > تخفیف های شگفت انگیز خرید آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی
vas-title

تخفیف های شگفت انگیز خرید آنلاین محصولات آرایشی و بهداشتی

احتمالا برای شما هم پیش آمده که برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی باکیفیت میان فروشگاه ها و داروخانه ها سردرگم شوید، شاتل موبایل با فراهم کردن شرایط خرید از فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی، بهداشتی و زیبایی «مو تن رو» این مشکل را برایتان حل کرده است.

شما می توانید محصولات آرایشی و بهداشتی مورد نظر خود را به صورت آنلاین و با تخفیف های شگفت انگیز از «موتن رو» بخرید.

 

کد تخفیف ۳۰ هزار تومان روی حداقل سبد خرید ۴۰۰ هزار تومان

امکانات مو تن رو

vas-titleاصل بودن کالا

vas-titleگارانتی بازگشت

vas-titleارسال سریع

vas-titleمشاوره تخصصی

فروشگاه اینترنتی مو تن رو، با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی بهترین بستر برای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران است. این فروشگاه ضمن درک بهای زمان در شرایط زندگی مدرن، بستری را جهت برطرف کردن بخشی از نیازهای مشتریان خود با حق انتخاب بیشتر نسبت به خرید حضوری فراهم کرده است.

 
دانلود نسخه‌
اندروید
دانلود نسخه‌
iOS
رفتن‌ به
وب سایت
 

برای استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها
در مدیریت حساب اینترنتی
با مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل در بخش «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی»، مو تن رو را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از مو تن رو، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.
در اپلیکیشن «شاتل موبایل من»
در منوی سمت راست با انتخاب «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی» و سپس انتخاب دسته «فروشگاه آنلاین»، مو تن رو را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از مو تن رو، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.