خدمات ارزش افزوده > دانش و آموزش > ۶ ماه اشتراک رایگان اپلیکیشن همشهری داستان برای شاتل موبایلی‌ها
vas-title

۶ ماه اشتراک رایگان اپلیکیشن همشهری داستان برای شاتل موبایلی‌ها

اگر از علاقه‌مندان به مجله همشهری داستان و داستان کوتاه هستید، شاتل موبایل با ارائه شش ماه اشتراک رایگان اپلیکیشن همشهری داستان به ارزش ۵۱ هزار تومان، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا علاوه بر دسترسی به فایل کامل مجله، به تمامی داستان‌ها به صورت تک داستان و بسته‌های داستانی دسترسی داشته باشید.
شما مشترکین عزیز شاتل موبایل می
توانید با استفاده از شماره شاتل موبایلی خود در این طرح ثبت‌نام کرده و در نخستین ماه عضویت از یک‌ماه اشتراک ویژه (VIP) با امکان استفاده از کلیه محتوهای اپلیکیشن همشهری داستان به صورت رایگان و در پنج ماه بعدی، از اشتراک رایگان شماره‌های جدید «ماهنامه داستان» در هر ماه و پیش از عرضه نسخه چاپی بهره‌مند شوید.

امکانات همشهری داستان

vas-titleدسترسی به شماره‌های تازه پیش از انتشار مجله

vas-titleدسترسی به آرشیو تمامی شماره‌های مجله

vas-titleدسترسی به تمامی داستان‌ها به صورت تکی

vas-titleدسترسی موضوعی به داستان‌ها

vas-titleدسترسی برحسب نام نویسنده یا مترجم به داستان‌ها

vas-titleدسترسی به فایل صوتی داستان‌های منتشر شده

vas-titleامکان خواندن داستان های اختصاصی اپلیکیشن

vas-titleپر کردن کتابخانه براساس علاقه شخصی به داستان ها و انتخاب آنها براساس موضوع یا نویسنده و مترجم آن‌ها

اپلیکیشن همشهری داستان مجموعه کاملی از آرشیو نسخه‌های پیشین مجله همشهری داستان به همراه فایل پی‌دی‌اف (PDF) شماره‌های تازه مجله پیش از عرضه نسخه چاپی و همچنین دسترسی به داستان‌های صوتی است که با هدف افزایش سطح دسترسی به محتوای داستان، کمک به محیط زیست و افزایش سرانه مطالعه در کشور ارائه شده است.

 
دانلود نسخه‌
اندروید
 

ابتدا اپلیکیشن داستان را از لینک فوق یا گوگل پلی دانلود کنید.

پس از دریافت پیامک حاوی کد امنیتی و ثبت آن، شماره شاتل موبایلیتان به پروفایل شما اضافه شده و این امکان وجود دارد تا باقی اطلاعات فردی را در قسمت پروفایل تکمیل کنید.

 

پس از دریافت پیامک حاوی کد امنیتی و ثبت آن، شماره شاتل موبایلی‌تان به پروفایل شما اضافه شده و این امکان وجود دارد تا باقی اطلاعات فردی را در قسمت پروفایل تکمیل کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.