خدمات ارزش افزوده > بازی و سرگرمی > فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک و صوتی فیدیبو
vas-title

فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک و صوتی فیدیبو

برای علاقه‌مندان به کتاب، همراه داشتن همیشگی کتاب آن هم در موبایل، تبلت یا کامپیوتر امتیاز بزرگی محسوب می‌شود. «فیدیبو» فروشگاه کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی با عناوین بسیار زیادی است که امکان مطالعه در هر مکان و هر زمان و در دستگاه‌های مختلف را برای کاربران خود فراهم کرده است.

اما شما شاتل موبایلی‌ها می‌توانید کتاب‌های مورد علاقه خود را با ۴۰٪ تخفیف از فیدیبو تهیه کنید و از مطالعه یا شنیدن کتاب محبوبتان لذت بیشتری ببرید.

 

تخفیف ۴۰ درصدی خرید کتاب تا سقف ۳۰,۰۰۰ تومان

۵۰٪ تخفیف برای خرید اشتراک سه ماهه فیدی‌پلاس

امکانات فیدیبو

vas-titleهمکاری با بیش از 900 ناشر معتبر داخلی و بین‌المللی

vas-titleدسترسی به بیش از 50 هزار کتاب الکترونیک ، مجله فارسی و کتاب صوتی

vas-titleدانلود هزاران کتاب صوتی، کتاب دانشگاهی، شعر عاشقانه و رمان عاشقانه

vas-titleامکان دانلود یک نسخه پیش نمایش از کتاب

vas-titleامکان ساخت کتابخانه‌ی‌ شخصی

فیدیبو اولین و بزرگ‌ترین فروشگاه کتاب الکترونیک و صوتی فارسی است. این سامانه با هدف گسترش فرهنگ مطالعه کتاب‌های الکترونیک را در بستری قانونی و با توافق ناشران در اختیار کاربران فارسی زبان سراسر جهان قرارداده است. سامانه فیدیبو اپلیکیشن قابل نصب روی انواع گوشی همراه، تبلت و کامپیوتر‌ شخصی است که علاقه‌مندان می‌توانند با نصب رایگان این اپلیکیشن به بیش از 50 هزار کتاب و مجله فارسی دسترسی داشته باشند که روزانه تعداد آن اضافه می‌شود.

 
دانلود نسخه‌
اندروید
دانلود نسخه‌
iOS
رفتن‌ به
وب سایت
 

برای استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها
در مدیریت حساب اینترنتی
با مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل در بخش «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی»، فیدیبو را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از فیدیبو، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.
در اپلیکیشن «شاتل موبایل من»
در منوی سمت راست با انتخاب «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی» و سپس انتخاب دسته « بازی و سرگرمی»، فیدیبو را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از فیدیبو، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.