خدمات ارزش افزوده > فروشگاه آنلاین > خرید انواع لباس از دیجی‌استایل، با تخفیف ویژه شاتل موبایل
vas-title

خرید انواع لباس از دیجی‌استایل، با تخفیف ویژه شاتل موبایل

این روزها تقریباً همه‌چیز را از جمله پوشاک می‌توان به صورت آنلاین و اینترنتی خرید. از مزایای این شیوه خرید، بررسی و مقایسه آسان و با حوصله کالاهای مورد نظر است که بدون دردسرهای خرید حضوری امکان‌پذیر است. «دیجی استایل» یکی از وب‌سایت های معتبر در زمینه فروش پوشاک و اکسسوری‌های مرتبط با آن است که با تنوع بسیار زیاد محصول، خرید آنلاین پوشاک را بسیار ساده کرده است.

اما شاتل موبایل تخفیف ویژه ای برای خرید از دیجی استایل، برای مشترکین خود در نظر گرفته است تا شما شاتل موبایلی‌ها علاوه بر مزایای دیجی استایل، از تخفیف ویژه در خرید از این وب‌سایت نیز بهره‌مند شوید.

دیجی‌ استایل (تاریخ انقضای کدهای دیجی‌استایل تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ می‌باشد.)

۱۵ درصد تخفیف ویژه مشتریان جدید دیجی استایل (به جز طلا)

۱۰ درصد تخفیف ویژه همه مشتریان دیجی استایل (به جز طلا)

امکانات دیجی‌استایل

vas-titleاصالت برند کالا

vas-titleقیمت مناسب

vas-titleتحویل سریع

vas-titleخدمات پس از فروش

دیجی‌استایل مرجع خرید پوشاک و اکسسوری است که با تنوع بالای محصولات، به کاربران امکان مقایسه و خرید برای هر سلیقه و هر بودجه‌ای را فراهم کرده است.

 
دانلود نسخه‌
اندروید
دانلود نسخه‌
iOS
رفتن‌ به
وب سایت
 

برای استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها
در مدیریت حساب اینترنتی
با مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل در بخش «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی»، دیجی‌استایل را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از دیجی‌استایل، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.
در اپلیکیشن «شاتل موبایل من»
در منوی سمت راست با انتخاب «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی» و سپس انتخاب دسته «فروشگاه آنلاین»، دیجی‌استایل را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از دیجی‌استایل، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.