خدمات ارزش افزوده > فروشگاه آنلاین > خرید انواع لباس از دیجی‌استایل، با تخفیف ویژه شاتل موبایل
vas-title

خرید انواع لباس از دیجی‌استایل، با تخفیف ویژه شاتل موبایل

این روزها تقریباً همه‌چیز را از جمله پوشاک می‌توان به صورت آنلاین و اینترنتی خرید. از مزایای این شیوه خرید، بررسی و مقایسه آسان و با حوصله کالاهای مورد نظر است که بدون دردسرهای خرید حضوری امکان‌پذیر است. «دیجی استایل» یکی از وب‌سایت های معتبر در زمینه فروش پوشاک و اکسسوری‌های مرتبط با آن است که با تنوع بسیار زیاد محصول، خرید آنلاین پوشاک را بسیار ساده کرده است.

اما شاتل موبایل تخفیف ویژه ای برای خرید از دیجی استایل، برای مشترکین خود در نظر گرفته است تا شما شاتل موبایلی‌ها علاوه بر مزایای دیجی استایل، از تخفیف ویژه در خرید از این وب‌سایت نیز بهره‌مند شوید.

۱۵ درصد تخفیف برای خریدهای بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان از دیجی استایل (به غیر از طلا) تا سقف ۷۵ هزار تومان

۲۰ درصد تخفیف برای اولین خرید بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان از دیجی استایل (به غیر از طلا) تا سقف ۹۰ هزار تومان

امکانات دیجی‌استایل

vas-titleاصالت برند کالا

vas-titleقیمت مناسب

vas-titleتحویل سریع

vas-titleخدمات پس از فروش

دیجی‌استایل مرجع خرید پوشاک و اکسسوری است که با تنوع بالای محصولات، به کاربران امکان مقایسه و خرید برای هر سلیقه و هر بودجه‌ای را فراهم کرده است.

 
دانلود نسخه‌
اندروید
دانلود نسخه‌
iOS
رفتن‌ به
وب سایت
 

برای استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها، با مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل به نشانی my.shatelmobile.ir در بخش «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی»، می‌توانید کد تخفیف مورد نظر خود را مشاهده کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از دیجی‌استایل، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.