خدمات ارزش افزوده > خدمات > تا ۵۰ درصد تخفیف خدمات امداد خودروی «چارچرخ» ویژه شاتل موبایلی ها!
vas-title

تا ۵۰ درصد تخفیف خدمات امداد خودروی «چارچرخ» ویژه شاتل موبایلی ها!

حتما تاکنون برای شما اتفاق افتاده که به هنگام رانندگی، خودرو شما دچار مشکل شده است و به دلیل نداشتن زمان و اطلاعات فنی کافی هزینه‌های هنگفتی را متحمل شده‌اید. 

شاتل موبایل با همکاری «چارچرخ» برای شما شاتل موبایلی های عزیز ساکن شهر تهران این امکان را فراهم کرده است تا با تخفیفات ویژه از خدمات این سرویس بهره­ مند شوید. این تخفیفات شامل موارد زیر است:

 

DataRollover%۲۰ تخفیف هزینه ثابت ارسال یدک کش در سرویس درخواست خودروبر (به ارزش ۸۰ هزار تومان، که برای شاتل موبایلی ها ۶۴ هزار تومان است)

DataRollover%۲۰ تخفیف هزینه ثابت خودروبر در سرویس درخواست خودروبر (به ارزش ۱۲۰ هزار تومان، که برای شاتل موبایلی ها ۹۶ هزار تومان است)

DataRollover%۵۰ تخفیف هزینه اعزام امداد اضطراری در سرویس درخواست امداد (به ارزش ۳۵ هزار تومان، که برای شاتل موبایلی ها  ۱۷۵۰۰ هزار تومان است)

DataRollover%۵۰ تخفیف هزینه عیب‌یابی تخصصی خودرو در سرویس درخواست امداد (به ارزش ۶۰ هزار تومان، که برای شاتل موبایلی ها ۳۰ هزار تومان است)

پس از ارسال درخواست امداد، تیم پشتیبانی چارچرخ جهت نیازسنجی و امدادرسانی با شما تماس گرفته و زمان تقریبی رسیدن امدادگر، نکات ایمنی احتمالی و محل تعمیرگاه های نزدیک را به شما اعلام خواهد کرد. همچنین درنظر داشته باشید جهت بهره‎مندی از تخفیف‌های ویژه شاتل موبایلی‌ ها لازم است به تیم پشتیبانی چارچرخ اعلام کنید که عضو شبکه شاتل موبایل هستید.

امکانات چارچرخ

vas-titleایجاد بستری هوشمند و تکنولوژیک، زمینه مناسبی برای تسهیل ارتباط بین کاربران و چارچرخ

vas-titleپشتیبانی شبانه روزی و پیگیری مداوم توسط کادر پشتیبانی آموزش دیده با سرعت عمل بالا

vas-titleمدیریت ارتباط با مشتری و نگهداشت مشتری بعد از تکمیل فرایند درخواست

vas-titleزمان کوتاه رسیدن امداد به امدادخواه

vas-titleکیفیت بالا خدمات و امکان دریافت بازخورد

«چارچرخ» سامانه هوشمند خدمات خودرو است که با هدف دسترسی آسان عموم به تعمیر و سرویس خودرو با بهترین کیفیت و صرف کمترین زمان و هزینه توانسته تمامی دغدغه‌های شما عزیزان را در زمان بروز حوادث ناگهانی مرتفع سازد. همچنین علاوه بر همکاری با مراکز معتبر و امدادگران و تعمیرکاران متخصص، با یادآوری‌های لازم و آموزش‌های فنی ابتدایی شما را در مدیریت و نگهداری خودروی­تان یاری می‌کند.

 
دانلود نسخه‌
اندروید
دانلود نسخه‌
iOS
رفتن‌ به
وب سایت
 

پس از نصب نسخه اندروید اپلیکیشن چارچرخ شماره شاتل موبایلی خود را برای ساخت حساب کاربری وارد کرده و کد تایید پیامک شده را وارد نمایید.

 

سپس با مشخص کردن برند خودرو خود می‌توانید از خدمات چارچرخ به همراه تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها در مناطق تحت پوشش این سامانه بهره‌مند شوید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.