خدمات ارزش افزوده > خدمات > شاتل موبایلی‌ها ارزان‌تر پارک می‌کنند!
vas-title

شاتل موبایلی‌ها ارزان‌تر پارک می‌کنند!

شاتل موبایل در ادامه‌ی ایجاد همکاری با تامین‌کنندگان خدمات کاربردی آنلاین و استارتاپ‌های نوآور در حوزه زندگی دیجیتال، این امکان را برای شما مشترکین عزیز فراهم کرده است. شما می‌توانید با وارد کردن شماره شاتل‌ موبایلی خود و ثبت‌نام در اپلیکیشن یا نسخه وب الوپارک، «۵۰ هزار تومان» اعتبار اولیه هدیه بگیرید و در هر بار رزرو پارکینگ، %۵۰ از میزان مبلغ رزرو جای پارک خودروی خود را از این اعتبار ۵۰ هزار تومانی هدیه، پرداخت کنید.

 

امکانات الوپارک

vas-titleجستجوی پارکینگ بر اساس نام محله و خیابان

vas-titleجستجو بر اساس نام پارکینگ

vas-titleرزرو جای پارک

vas-titleپرداخت آنلاین هزینه جای پارک

vas-titleدریافت اطلاعات وجود جای پارک خالی در پارکینگ

vas-titleدریافت اطلاعات محدودیت‌ها و راهنمای دسترسی به پارکینگ

الوپارک سامانه آنلاین جستجو و رزرو جای پارک و پارکینگ است که با استفاده از آن و تنها با چند کلیک ساده، می‌توانید جای پارک مناسب خود را رزرو و در زمان مقرر در آن‌جا پارک کنید. همچنین الوپارک به‌عنوان پلتفرم اشتراک فضای پارک خصوصی نیز فعالیت کرده و در مناطقی که پارکینگ عمومی موجود نبوده یا فضای پارکینگ‌های عمومی، برای حجم خودروهای آن منطقه کافی نباشد از ظرفیت پارکینگ‌های خصوصی شامل پارکینگ‌های شرکت‌ها، سازمان‌ها، مجتمع‌های مسکونی، منازل و غیره برای کاربران خود جای پارک مناسب و نزدیک تامین می‌کند. در حال حاضر این اپلیکیشن در شهرهای تهران، تبریز و قم در حال سرویس‌دهی به کاربران بوده و به‌سرعت در حال گسترش این محدوده است.شما مشترکین عزیز شاتل موبایل می‌توانید نسخه اندروید اپلیکیشن الوپارک را دانلود کرده و در صورتی که سیستم عامل دستگاه شما iOS است از نسخه وب این سامانه استفاده کنید.

شما مشترکین عزیز شاتل موبایل می‌توانید نسخه اندروید اپلیکیشن الوپارک را دانلود کرده و در صورتی که سیستم عامل دستگاه شما iOS است از نسخه وب این سامانه استفاده کنید

 
دانلود نسخه‌
اندروید
دانلود نسخه‌
iOS
 

با ثبت‌نام در اپلیکیشن الوپارک

«۵۰ هزار تومان» اعتبار اولیه هدیه بگیرید و در هر بار رزرو پارکینگ، %۵۰ از میزان مبلغ رزرو جای پارک خودروی خود را از این اعتبار ۵۰ هزار تومانی هدیه، پرداخت کنید.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.